2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 3 "Ұлан ауданының Айыртау ауылдық округінің Новая Канайка ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Айыртау ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 02 ақпандағы N 4 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 8-бабының 3-тармағына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ұлан аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 42 хаты негізінде, Айыртау ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 3 "Ұлан ауданының Айыртау ауылдық округінің Новая Канайка ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық акт мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4316 нөмірімен 2016 жылғы 08 қаңтарда тіркелген, аудандық "Ұлан таңы" газетінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 4 санында жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы өкімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Округ әкімі С. Калелова

О признании утратившим силу решения № 3 от 14 декабря 2015 года "Об установлении ограничительных мероприятии в селе Новая Канайка Айыртауского сельского округа Уланского района
Решение акима Айыртауского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 02 февраля 2016 года N 4
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и на основании письма руководителя государственного учреждения "Уланская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 29 января 2016 года № 42 аким Айыртауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения "Об установленнии ограничительные мероприятия в селе Новая Канайка Айыртауского сельского округа Уланского района" № 3 от 14 декабря 2015 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4316 от 08 января 2016 года, опубликовано за № 4 в районной газете "Ұлан таңы" от 22 января 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким округа С. Калелова