Қаратал ауылдық округінің Бекет ауылында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қаратал ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 4 сәуірдегі № 11 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8 тармағына және Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8-тармақшасын басшылыққа ала отырып Қазақстан Республикасы Ауылшаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2016 жылғы 30 наурыздағы № 80 ұсынысы негізінде Қаратал ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Қаратал ауылдық округінің Бекет ауылында мүйізді ұсақ малдарының бруцеллез ауруынан сауығуына байланысты, шектеу-іс шаралары тоқтатылсын.
2. Күші жойылды деп есептелсін:
1) Қаратал ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 6 шешімі "Қаратал ауылдық округінің Бекет ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 01 тамыздағы № 3429, аудандық "Уақыт тынысы" газетінің 2014 жылғы 18 тамыздағы № 98-99 санында жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
Қаратал ауылдық
округінің әкімі Қ.Ноғаев

О снятии ограничительных мероприятий в селе Бекет Каратальского сельского округа
Решение акима Каратальского селького округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 4 апреля 2016 года № 11
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года и пунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года на оснований представления начальника Урджарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2016 года за № 80 аким Каратальского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в селе Бекет Каратальского сельского округа в связи с выздоровлением от заболевания бруцеллеза мелко рогатого скота.
2. Признать утратившими силу:
1) решение акима Каратальского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Бекет Каратальского сельского округа" от 30 июня 2014 года № 6 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3429 от 1 августа 2014 года, опубликованно в районной газете "Уақыт тынысы/Пульс времени" 18 августа 2014 года № 98-99)
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Каратальского
сельского округа К. Ногаев