Кейбір шешімдердің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 4/7-VI шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 – бабына сәйкес, Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келесі шешімдердің күші жойылсын:
"Шемонаиха аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 19/8-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3242 болып тіркелген, "Уба-Информ" газетінде 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 18-санында жарияланған);
""Шемонаиха аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 19/8-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 шілдедегі № 31/3-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4101 болып тіркелген, "ЛЗ-Сегодня" газетінде 2015 жылғы 19 тамыздағы № 34-санында жарияланған).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Яровикова
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы А. Боровикова

О признании утратившими силу некоторых решений
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 июня 2016 года N 4/7-VI
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
решение Шемонаихинского районного маслихата от 27 марта 2014 года № 19/8-V "Об утверждении регламента Шемонаихинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3242, опубликовано в газете "Уба - Информ" от 30 апреля 2014 года № 18);
решение Шемонаихинского районного маслихата от 10 июля 2015 года № 31/3-V "О внесении изменения в решение Шемонаихинского районного маслихата от 27 марта 2014 года № 19/8-V "Об утверждении регламента Шемонаихинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4101, опубликовано в газете "ЛЗ Сегодня" от 19 августа 2015 года № 34).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Яровикова
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Боровикова