"Бала асырап алу, соның ішінде шетел азаматтарының бала асырап алуы туралы мәліметтер" № 1-У нысанды статистикалық есепті және оны құру бойынша Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы № 79 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 79 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, «Прокуратура туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңының 11-бабы 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4530 болып тіркелген «Бала асырап алу, соның ішінде шетел азаматтарының бала асырап алуы туралы мәліметтер № 1-У нысанды статистикалық есепті және оны құру бойынша Нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы № 79 бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі - Комитет):
1) осы бұйрық көшірмесінің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдануын;
2) осы бұйрық көшірмесінің мүдделі құқықтық статистика және арнайы есепке алу субъектілеріне және Комитеттің аумақтық органдарына мәлімет үшін жолдануын;
3) осы бұйрық көшірмесінің Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры                              А. Дауылбаев
«КЕЛІСІЛДІ»:                   «КЕЛІСІЛДІ»:
Қазақстан Республикасының      Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі      Сыртқы істер министрінің
міндетін атқарушы
______________ Е. Сағадиев     ______________ М. Тілеуберді
«___» _________ 2016 жыл       «___» _________ 2016 жыл

О признании утратившим силу приказа Генерального Прокурора Республики Казахстан от 28 декабря 2006 года № 79 "Об утверждении статистического отчета формы № 1-У "Сведения об усыновлении и удочерении детей, в том числе иностранными гражданами" и Инструкции по его составлению"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 20 апреля 2016 года № 79
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», руководствуясь подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года «О Прокуратуре», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 28 декабря 2006 года № 79 «Об утверждении статистического отчета формы № 1-У «Сведения об усыновлении и удочерении детей, в том числе иностранными гражданами» и Инструкции по его составлению», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 января 2007 года за № 4530.
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа заинтересованным субъектам правовой статистики и специальным учетам и территориальным органам Комитета для сведения;
3) размещение копии настоящего приказа на интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан                       А. Даулбаев
«СОГЛАСОВАНО»:
Министр образования и науки
Республики Казахстан
_________________Е. Сагадиев
"___" ____________ 2016 год
«СОГЛАСОВАНО»:
Исполняющий обязанности
Министра иностранных дел
Республики Казахстан
_________________М. Тлеуберди
"___" ____________ 2016 год