Орал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 3971 "Орал қаласы бойынша 2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 12 тамыздағы № 2496 қаулысы
Ескерту. Қаулының атауы орыс тілінде өзгертіледі, мемлекеттік тілде мәтін өзгертілмейді Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 23.09.2016 № 3021 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа алып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 3971 "Орал қаласы бойынша 2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4223 тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтардағы "Жайық үні - Жизнь города" газетінде және 2016 жылғы 20 қаңтардағы "Пульс города" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.Қ. Сатыбалдиевқа жүктелсін.
Қала әкімі Н. Төреғалиев

Признать утратившим силу постановление акимата города Уральска от 25 декабря 2015 года № 3971 "Об организации и финансировании общественных работ на 2016 год по городу Уральск"
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 12 августа 2016 года № 2496
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 23.09.2016 № 3021.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Уральска от 25 декабря 2015 года № 3971 "Об организации и финансировании общественных работ на 2016 год по городу Уральск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4223, опубликованное 21 января 2016 года в газете "Жайық үні - Жизнь города" и 20 января 2016 в газете "Пульс города").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатыбалдиева М.К.
Аким города Н. Турегалиев