Орал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 12 тамыздағы № 2496 "Орал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №3971 "Орал қаласы бойынша 2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № 3021 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа алып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 12 тамыздағы № 2496 "Орал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 3971 "Орал қаласы бойынша 2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы" қаулысына өзгерістер енгізілсін:
Қаулы атауы орыс тілінде өзгертіледі, мемлекеттік тілде мәтіні өзгертілмейді.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.Қ. Сатыбалдиевқа жүктелсін.
Қала әкімі Н. Төреғалиев

О внесении изменений в постановление акимата города Уральск от 12 августа 2016 года № 2496 "Признать утратившим силу постановление акимата города Уральска от 25 декабря 2016 года № 3971 "Об организации и финансировании общественных работ на 2016 год по городу Уральск"
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 23 сентября 2016 года № 3021
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Уральск от 12 августа 2016 года № 2496 "Признать утратившим силу постановление акимата города Уральска от 25 декабря 2016 года № 3971 "Об организации и финансировании общественных работ на 2016 год по городу Уральск" следующие изменения:
Наименование постановления изложить в следующей редакции: "О признании утратившим силу постановление акимата города Уральска от 25 декабря 2015 года № 3971 "Об организации и финансировании общественных работ на 2016 год по городу Уральск".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатыбалдиева М.К.
Аким города Н. Турегалиев