Бөрлі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 33-2 шешімі
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Бөрлі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Ермекбаев
Мәслихат хатшысы А. Куликешев
Бөрлі аудандық мәслихатының
2016 жылдың 11 қаңтарындағы
№ 33-2 шешіміне қосымша
Бөрлі аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1) 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №23-12 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (2015 жылдың 9 қаңтардағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3753 нөмірмен тіркелген және "Бөрлі жаршысы - Бурлинские вести" газетінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы №4 жарияланған);
2) 2015 жылғы 14 сәуірдегі №26-1 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №23-12 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (2015 жылдың 24 сәуіріндегі Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3900 нөмірмен тіркелген және "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінің 2015 жылғы 7 мамырындағы №18 жарияланған);
3) 2015 жылғы 19 тамызындағы № 29-8 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №23-12 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (2015 жылдың 10 қыркүйектегі Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4028 нөмірмен тіркелген және "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінің 2015 жылғы 24 қыркүйектегі №38 жарияланған);
4) 2015 жылғы 29 қыркүйектегі №30-1 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №23-12 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2015 жылдың 14 қазандағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4098 нөмірмен тіркелген және "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінің 2015 жылғы 29 қазандағы №43 жарияланған);
5) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №32-1 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №23-12 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2015 жылдың 30 желтоқсанындағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4208 нөмірмен тіркелген және "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінің 2016 жылғы 7 қаңтарындағы №1 жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Бурлинского районного маслихата
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 33-2
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Бурлинского районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии К. Ермекбаев
Секретарь маслихата А.Куликешев
Приложение
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 11 января 2016 года № 33-2
Список некоторых решений Бурлинского районного маслихата утративших силу
1) от 23 декабря 2014 года № 23-12 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 января 2015 года № 3753 и опубликовано в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" №4 от 29 января 2015 года);
2) от 14 апреля 2015 года № 26-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Бурлинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года №23-12 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 апреля 2015 года № 3900 и опубликовано в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" №18 от 7 мая 2015 года);
3) от 19 августа 2015 года № 29-8 "О внесении изменения в решение Бурлинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года №23-12 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 сентября 2015 года № 4028 и опубликовано в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" №38 от 24 сентября 2015 года);
4) от 29 сентября 2015 года № 30-1 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года №23-12 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 октября 2015 года № 4098 и опубликовано в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" №43 от 29 октября 2015 года);
5) от 23 декабря 2015 года № 32-1 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года №23-12 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2015 года № 4208 и опубликовано в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" №1 от 7 января 2016 года)