Жаңақала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 ақпандағы № 33-15 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қосымшаға сәйкес аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы Ш.Абуғали
Аудандық мәслихат хатшысы З.Сисенғали
Аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 18 ақпандағы
№33-15 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы "2015–2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" №24-3 шешімі (2015 жылғы 14 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3763 нөмірімен ҚР Әділет Министрлігі БҚО Әділет Департаментінде тіркелген, "Жаңарған өңір" газетінің 2015 жылғы 24 қаңтардағы №4 жарияланған).
2. Жаңақала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 сәуірдегі "Жаңақала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы №24-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №26-3 шешімі (2015 жылғы 28 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3906 нөмірімен ҚР Әділет Министрлігі БҚО Әділет Департаментінде тіркелген, "Жаңарған өңір" газетінің 2015 жылғы 1 мамырдағы № 19 жарияланған).
3. Жаңақала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 шілдедегі "Жаңақала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы №24-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №28-2 шешімі (2015 жылғы 29 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3960 нөмірімен ҚР Әділет Министрлігі БҚО Әділет Департаментінде тіркелген, "Жаңарған өңір" газетінің 2015 жылғы 8 тамыздағы №33 жарияланған).
4. Жаңақала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі "Жаңақала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы №24-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №30-2 шешімі (2015 жылғы 7 қазандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4077 нөмірімен ҚР Әділет Министрлігі БҚО Әділет Департаментінде тіркелген, "Жаңарған өңір" газетінің 2015 жылғы 17 қазандағы №43 жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Жангалинского районного маслихата
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2016 года № 33-15
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу некоторые решения районного маслихата согласно приложению.
Председатель сессии Ш.Абугали
Секретарь районного маслихата З.Сисенғали
Приложение
к решению районного маслихата
от 18 февраля 2016года №33-15
Перечень утративших силу некоторых решений районного маслихата
1. Решение Жангалинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года №24-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3763 от 14 января 2015 года департаментом юстиции ЗКО Министерства Юстиции РК и опубликованное в газете "Жаңарған өңір" №4 от 24 января 2015 года).
2. Решение Жангалинского районного маслихата от 14 апреля 2015 года №26-3 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года №24-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3906 от 28 апреля 2015 года департаментом юстиции ЗКО Министерства Юстиции РК и опубликованное в газете "Жаңарған өнір" №19 от 1 марта 2015 года).
3. Решение Жангалинского районного маслихата от 14 июля 2015 года №28-2 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года №24-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3960 от 29 июля 2015 года департаментом юстиции ЗКО Министерства Юстиции РК и опубликованное в газете "Жаңарған өнір" №33 от 8 августа 2015 года).
4. Решение Жангалинского районного маслихата от 23 сентября 2015 года №30-2 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года №24-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4077 от 7 октября 2015 года департаментом юстиции ЗКО Министерства Юстиции РК и опубликованное в газете "Жаңарған өнір" №43 от 17 октября 2015 года).

5. Жаңақала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Жаңақала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы №24-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №31-2 шешімі (2015 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4209 нөмірімен ҚР Әділет Министрлігі БҚО Әділет Департаментінде тіркелген, "Жаңарған өңір" газетінің 2016 жылғы 9 қаңтардағы №2 жарияланған).

5. Решение Жангалинского районного маслихата от 21 декабря 2015 года №31-2 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года №24-3 "О районном бюджете на 2015-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4209 от 30 декабря 2015 года департаментом юстиции ЗКО Министерства Юстиции РК и опубликованное в газете "Жаңарған өнір" №2 от 9 января 2016 года).