Жәнібек аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 2-11 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Сессиясы төрағасы М. Х. Хаби
Мәслихат хатшысы Т. З. Кадимов
Жәнібек аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 18 сәуірдегі
№ 2-11 шешіміне
қосымша
Жәнібек аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізілімі
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 30-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3765 тіркелген және аудандық "Шұғыла" газетінде 2015 жылғы 20 наурыздағы № 12 жарияланған);
2. Жәнібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 33-1 "Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 30-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3907 тіркелген және аудандық "Шұғыла" газетінде 2015 жылғы 15 мамырдағы № 15 жарияланған);
3. Жәнібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 тамыздағы № 35-1 "Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 30-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4005 тіркелген және аудандық "Шұғыла" газетінде 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 36 жарияланған,);
4. Жәнібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 37-1 "Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 30-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4084 тіркелген және 2015 жылғы 16 қазандағы № 42 аудандық "Шұғыла" газетінде жарияланған);
5. Жәнібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 қарашадағы № 39-1 "Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 30-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4170 тіркелген және аудандық "Шұғыла" газетінде 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 52 жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Жанибекского районного маслихата
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 апреля 2016 года № 2-11
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан, "О нормативных правовых актах" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жанибекского районного маслихата согласно приложению.
Председатель сессий М. Х. Хаби
Секретарь маслихата Т. З. Кадимов
Приложение
к решению Жанибекского
районного маслихата
от 18 апреля 2016 года № 2-11
Список некоторых утративших силу решений Жанибекского районного маслихата
1. Решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2014 года № 30-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3765 и опубликовано в районной газете "Шұғыла" 20 марта 2015 года № 12);
2. Решение Жанибекского районного маслихата от 14 апреля 2015 года № 31-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата "О районном бюджете на 2015-2017 годы" от 30 декабря 2014 года № 30-2" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3907 и опубликовано в районной газете "Шұғыла" 15 мая 2015 года № 15);
3. Решение Жанибекского районного маслихата от 5 августа 2015 года № 35-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата "О районном бюджете на 2015-2017 годы" от 30 декабря 2014 года № 30-2" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4005 и опубликовано в районной газете "Шұғыла" 4 сентября 2015 года в № 36);
4. Решение Жанибекского районного маслихата от 23 сентября 2015 года № 37-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата "О районном бюджете на 2015-2017 годы" от 30 декабря 2014 года № 30-2" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4084 и опубликовано в районной газете "Шұғыла" 16 октября 2015 года в № 42);
5. Решение Жанибекского районного маслихата от 24 ноября 2015 года № 39-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата "О районном бюджете на 2015-2017 годы" от 30 декабря 2014 года № 30-2" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4170 и опубликовано в районной газете "Шұғыла" от 25 декабря 2015 года в № 52);

6. Жәнібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 40-1 "Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 30-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4189 тіркелген және аудандық "Шұғыла" газетінде 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 52 жарияланған).

6. Решение Жанибекского районного маслихата от 18 декабря 2015 года № 40-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата "О районном бюджете на 2015-2017 годы" от 30 декабря 2014 года № 30-2" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4189 и опубликовано в районной газете "Шұғыла" от 25 декабря 2015 года № 52).