"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті қалалық, аудандық (қалалардағы аудандық) төтенше жағдайлар басқармалары мен бөлімдері туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті төрағасының 2014 жылғы 15 қарашадағы № 38 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті төрағасының 2018 жылғы 17 қазандағы № 198 бұйрығы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 702 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң мәселелерi" Қаулысына, нормативтiк құқықтық актілердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 9792 болып тіркелген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 1 қазандағы № 662 "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ведомстволары мен аумақтық органдары туралы ережелерді бекіту туралы" бұйрығына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті қалалық, аудандық (қалалардағы аудандық) төтенше жағдайлар басқармалары мен бөлімдері туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті төрағасының 2014 жылғы 15 қарашадағы № 38 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9885 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
мынадай мазмұндағы 5-1) тармақшамен толықтырылсын:
"5-1) осы бұйрыққа 5-1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаменті Байкоңыр ауданының төтенше жағдайлар басқармасы туралы ереже;";
14) тармақша алып тасталсын;
15) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Сайрам ауданының төтенше жағдайлар басқармасы туралы ереже;";
21) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"21) осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Түркістан қаласының төтенше жағдайлар басқармасы туралы ереже;";
29) тармақша алып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 15 ноября 2014 года № 38 "Об утверждении положений о городских, районных (районных в городах) управлений, отделов по чрезвычайным ситуациям Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Приказ Председателя Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 17 октября 2018 года № 198
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 19 июня 2018 года № 702 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан", приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 октября 2014 года № 662 "Об утверждении положений о ведомствах и территориальных органах Министерства внутренних дел Республики Казахстан", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9792, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 15 ноября 2014 года № 38 "Об утверждении положений о городских, районных (районных в городах) управлений, отделов по чрезвычайным ситуациям Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9885) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
дополнить подпунктом 5-1) следующего содержания:
"5-1) Положение об Управлении по чрезвычайным ситуациям района "Байконыр" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Астана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 5-1 к настоящему приказу;";
подпункт 14) исключить;
подпункт 15) изложить в следующей редакции:
"15) Положение об Управлении по чрезвычайным ситуациям Сайрамского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 15 к настоящему приказу;";
подпункт 21) изложить в следующей редакции:
"21) Положение об Управлении по чрезвычайным ситуациям города Туркестана Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 21 к настоящему приказу;";
подпункт 29) исключить;

мынадай мазмұндағы 56-1) тармақшамен толықтырылсын:
"56-1) осы бұйрыққа 56-1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Кеген ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;";
60) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"60) осы бұйрыққа 60-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Райымбек ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;";
170) және 171) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"171) осы бұйрыққа 171-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Тереңкөл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;
172) осы бұйрыққа 172-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Аққулы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;";
190) және 191) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"190) осы бұйрыққа 190-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Арыс ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;
191) осы бұйрыққа 191-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бәйдібек ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;";
мынадай мазмұндағы 191-1) тармақшамен толықтырылсын:
"191-1) осы бұйрыққа 191-1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жетісай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;";
192) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"192) осы бұйрыққа 192-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қазығұрт ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;";
мынадай мазмұндағы 192-1) тармақшамен толықтырылсын:
"192-1) осы бұйрыққа 192-1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Келес ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;";
193), 194), 195) және 196) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:

дополнить подпунктом 56-1) следующего содержания:
"56-1) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Кегенского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 56-1) к настоящему приказу;";
подпункт 60) изложить в следующей редакции:
"60) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Райымбекского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 60) к настоящему приказу;";
подпункт 170) и 171) изложить в следующей редакции:
"171) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям района Тереңкөл Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 171 к настоящему приказу;
172) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям района Аққулы Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 172 к настоящему приказу;";
подпункт 190) и 191) изложить в следующей редакции:
"190) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Арысского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 190 к настоящему приказу;
191) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Байдибекского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 191 к настоящему приказу;";
дополнить подпунктом 191-1 следующего содержания:
"191-1) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Жетысайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 191-1 к настоящему приказу;";
подпункт 192) изложить в следующей редакции:
"192) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Казыгуртского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 192 к настоящему приказу;";
дополнить подпунктом 192-1 следующего содержания:
"192-1) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Келесского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 192-1 к настоящему приказу;";
подпункты 193), 194), 195) и 196) изложить в следующей редакции:

"193) осы бұйрыққа 193-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Кентау қаласының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;
194) осы бұйрыққа 194-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Мақтаарал ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;
195) осы бұйрыққа 195-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ордабасы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;
196) осы бұйрыққа 196-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Отырар ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;";
мынадай мазмұндағы 196-1) тармақшамен толықтырылсын:
"196-1) осы бұйрыққа 196-1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Сарыағаш ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;";
197), 198), 199) және 200) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"197) осы бұйрыққа 197-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Созақ ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;
198) осы бұйрыққа 198-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Төле би ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;
199) осы бұйрыққа 199-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Түлкібас ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;
200) осы бұйрыққа 200-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Шардара ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;";
мынадай мазмұндағы 209), 210), 211) және 212) тармақшамен толықтырылсын:

"193) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям города Кентау Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 193 к настоящему приказу;
194) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Мактааральского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 194 к настоящему приказу;
195) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Ордабасинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 195 к настоящему приказу;
196) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Отрарского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 196 к настоящему приказу;";
дополнить подпунктом 196-1 следующего содержания:
"196-1) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Сарыагашского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 196-1 к настоящему приказу;";
подпункты 197), 198), 199) и 200) изложить следующей редакции:
"197) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Созакского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 197 к настоящему приказу;
198) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Толебийского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 198 к настоящему приказу;
199) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Тюлькубасского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 199 к настоящему приказу;
200) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Шардаринского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 200 к настоящему приказу;";
дополнить подпунктами 209), 210), 211) и 212) следующего содержания:

"209) осы бұйрыққа 209-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Шымкент қаласының Төтенше жағдайлар департаменті Абай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;
210) осы бұйрыққа 210-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Шымкент қаласының Төтенше жағдайлар департаменті Аль-Фараби ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;
211) осы бұйрыққа 211-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Шымкент қаласының Төтенше жағдайлар департаменті Еңбекші ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;
212) осы бұйрыққа 212-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Шымкент қаласының Төтенше жағдайлар департаменті Қаратау ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже.";
көрсетілген бұйрыққа 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшада:
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес 5-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрыққа 6, 7, 8 және 9-қосымшада:
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 10-қосымшада:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: 140000, Қазақстан Республикасы, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Мира көшесі, 14.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 11, 12, 13 және 14-қосымшада:
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 15-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Сайрам ауданының Төтенше жағдайлар басқармасы туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Сайрам ауданының Төтенше жағдайлар басқармасы (бұдан әрі – Басқарма) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индексі 160806, Түркістан облысы, Сайрам ауданы, Қарасу ауылы, Төлеби көшесі, н/ж үй.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"209) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Абайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям города Шымкент Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 209 к настоящему приказу;
210) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Аль-Фарабийского района Департамента по чрезвычайным ситуациям города Шымкент Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 210 к настоящему приказу;
211) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Енбекшинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям города Шымкент Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 211 к настоящему приказу;
212) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям района "Каратау" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Шымкент Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 212 к настоящему приказу.";
в приложениях 1, 2, 3, 4 и 5 к указанному приказу:
в пункте14:
подпункт 33) исключить;
дополнить приложением 5-1) согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в приложениях 6, 7, 8 и 9 к указанному приказу:
в пункте14:
подпункт 33) исключить;
в приложении 10 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: 140000, Республика Казахстан, Павлодарская область, город Павлодар, улица Мира, 14.";
в пункте 14:
подпункт 33) исключить;
в приложениях 11, 12, 13 и 14 к указанному приказу:
в пункте14:
подпункт 33) исключить;
в приложении 15 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение об Управлении по чрезвычайным ситуациям Сайрамского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Управление по чрезвычайным ситуациям Сайрамского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Управление) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета (далее - Департамент).";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: Республика Казахстан, индекс 160806, Туркестанская область, село Карасу, улица Толеби, дом б/н.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:

"9. Басқарманың толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Сайрам ауданының Төтенше жағдайлар басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 16, 17, 18, 19 және 20-қосымшада:
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 21-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Түркістан қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Түркістан қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы (бұдан әрі – Басқарма) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индексі 161200, Түркістан облысы, Түркістан қаласы, Қ. Искабеков көшесі, 3 үй.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Басқарманың толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Түркістан қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 22, 23, 24, 25, 26, 27 және 28-қосымшада:
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
29-қосымша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 және 56-қосымшада:
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес 56-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрыққа 57, 58 және 59-қосымшада:
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 60-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Райымбек ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"9. Полное наименование Управления - республиканское государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям Сайрамского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 14:
подпункт 33) исключить;
в приложениях 16, 17, 18, 19 и 20 к указанному приказу:
в пункте14:
подпункт 33) исключить;
в приложении 21 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение об Управлении по чрезвычайным ситуациям города Туркестан Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Управление по чрезвычайным ситуациям города Туркестан Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Управление) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета (далее - Департамент).";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: Республика Казахстан, индекс 161200, Туркестанская область, город Туркестан, улица К.Искабекова, дом 3.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Управления - республиканское государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Туркестан Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 14:
подпункт 33) исключить;
в приложениях 22, 23, 24, 25, 26, 27 и 28 к указанному приказу:
в пункте14:
подпункт 33) исключить;
приложение 29 исключить;
в приложениях 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 и 56 к указанному приказу:
в пункте14:
подпункт 33) исключить;
дополнить приложением 56-1) согласно приложению 2 к настоящему приказу;
в приложениях 57, 58 и 59 к указанному приказу:
в пункте14:
подпункт 33) исключить;
в приложении 60 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение об Отдела по чрезвычайным ситуациям Райымбекского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Райымбек ауданының төтенше жағдайлар бөлімі (бұдан әрі – Бөлім) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индексі 041400 Алматы облысы, Райымбек ауданы, Нарынқол ауылы, Төле би көшесі, №26.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Бөлімнің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Райымбек ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
18-тармақта:
15) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"15) Райымбек ауданының аумағында орналасқан өртке қарсы қызметтерге қатысты аға жедел бастық болып табылады;";
көрсетілген бұйрыққа 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 және 117-қосымшада:
14-тармақта:
14-тармақта алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 118-қосымшада:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индекс 091000, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала селосы, Қ. Рысқұлбеков көшесі, 4 үй.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 119-қосымшада:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индекс 091000, Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Федоровка селосы, Бейбітшілік көшесі, 162 үй.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 және 135-қосымшада:
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 136-қосымшада:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: 110200, Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді ауылы, Валиханов көшесі, 3.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 137-қосымшада:
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 138-қосымшада:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Отдел по чрезвычайным ситуациям Райымбекского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Отдел) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Комитета (далее – Департамент).";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: 041419, Республика Казахстан, Алматинская область, Райымбекский район, село Нарынкол, улица Толе би, № 26.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Отдела – республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Райымбекского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 14:
подпункт 33) исключить;
в пункте 18:
подпункт 15) изложить в следующей редакции:
"15) является старшим оперативным начальником в отношении противопожарных служб, расположенных на территории Райымбекского района;";
в приложениях 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 и 117 к указанному приказу:
в пункте14:
подпункт 33) исключить;
в приложении 118 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: Республика Казахстан, индекс 091000, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Таскала, улица К. Рыскулбекова, дом 4.";
в пункте14:
подпункт 33) исключить;
в приложении 119 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: Республика Казахстан, индекс 091100, Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Федоровка, улица Бейбитшилик, дом 162.";
в пункте14:
подпункт 33) исключить;
в приложениях 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 и 135 к указанному приказу:
в пункте14:
подпункт 33) исключить;
в приложении 136 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: 110200, Республика Казахстан, Костанайская область, Амангельдинский район, село Амангельды, улица Валиханова, 3.";
в пункте14:
подпункт 33) исключить;
в приложении 137 к указанному приказу:
в пункте14:
подпункт 33) исключить;
в приложении 138 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: 110500, Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Денисов ауданы, Денисов ауылы, Калинин көшесі, 4.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 және 170-қосымшада:
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 171-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Тереңкөл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Тереңкөл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі (бұдан әрі – Бөлім) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Бөлімнің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Тереңкөл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі. ";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
16-тармақта:
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
15) Тереңкөл ауданының аумағында орналасқан өртке қарсы қызметтерге қатысты аға жедел бастық болып табылады;
көрсетілген бұйрыққа 172-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Аққулы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Аққулы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі (бұдан әрі – Бөлім) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"8. Юридический адрес Отдела: 110500, Республика Казахстан, Костанайская область, Денисовский район, село Денисовка, улица Калинина, 4.";
в пункте14:
подпункт 33) исключить;
в приложениях 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 и 170 к указанному приказу:
в пункте14:
подпункт 33) исключить;
в приложении 171 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям района Тереңкөл Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Отдел по чрезвычайным ситуациям района Тереңкөл Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Отдел) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Комитета (далее – Департамент).";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Отдела - республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям района Тереңкөл Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте14:
подпункт 33) исключить;
в пункте 16:
подпункт 15) изложить в следующей редакции:
"15) является старшим оперативным начальником в отношении противопожарных служб, расположенных на территории района Тереңкөл;";
в приложении 172 к указанному приказу:
"Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям района Аққулы Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Отдел по чрезвычайным ситуациям района Аққулы Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Отдел) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Комитета (далее – Департамент).";
пункт 9 изложить в следующей редакции:

"9. Бөлімнің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Аққулы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі. ";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
16-тармақта:
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
15) Аққулы ауданының аумағында орналасқан өртке қарсы қызметтерге қатысты аға жедел бастық болып табылады;
көрсетілген бұйрыққа 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 және 188-қосымшада:
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 189-қосымшада:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индексі 151300, Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын атындағы аудан, Сергеевка қаласы, Есім Шайкин көшесі, 39.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 190-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Арыс ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Арыс ауданының төтенше жағдайлар бөлімі (бұдан әрі – Бөлім) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индексі 160100, Түркістан облысы, Арыс қаласы, Кенжеханов көшесі, н/ж үй.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Бөлімнің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Арыс ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 191-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бәйдібек ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"9. Полное наименование Отдела - республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям района Аққулы Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте14:
подпункт 33) исключить;
в пункте 16:
подпункт 15) изложить в следующей редакции:
"15) является старшим оперативным начальником в отношении противопожарных служб, расположенных на территории района Аққулы;";
в приложениях 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 и 188 к указанному приказу:
в пункте14:
подпункт 33) исключить;
в приложении 189 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: 151300, Республика Казахстан, Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Есима Шайкина, 39.";
в пункте 14:
подпункт 33) исключить;
в приложении 190 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Арысского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Отдел по чрезвычайным ситуациям Арысского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Отдел) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета (далее - Департамент).";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: Республика Казахстан, индекс 160100, Туркестанская область, город Арыс, улица Кенжеханова, дом б/н.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Отдела – республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Арысского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 14:
подпункт 33) исключить;
в приложении 191 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Байдибекского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бәйдібек ауданының төтенше жағдайлар бөлімі (бұдан әрі – Бөлім) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индексі 160200, Түркістан облысы, Бәйдібек ауданы, Шаян ауылы, Т. Рысқұлов көшесі, 11 үй.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Бөлімнің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бәйдібек ауданының Төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес 191-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрыққа 192-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қазығұрт ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қазығұрт ауданының төтенше жағдайлар бөлімі (бұдан әрі – Бөлім) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индексі 160300, Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, Қазығұрт ауылы, Ш.Уалиханов көшесі, н/ж үй.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Бөлімнің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қазығұрт ауданының Төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес 192-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрыққа 193-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Кентау қаласының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Отдел по чрезвычайным ситуациям Байдибекского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Отдел) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета (далее - Департамент).";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: Республика Казахстан, индекс 160200, Туркестанская область, Байдибекский район, село Шаян, улица Т.Рыскулова, дом 11.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Отдела – республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Байдибекского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 14:
подпункт 33) исключить;
дополнить приложением 191-1 согласно приложению 3 к настоящему приказу;
в приложении 192 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Казыгуртского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Отдел по чрезвычайным ситуациям Казыгуртского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Отдел) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета (далее - Департамент).";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: Республика Казахстан, индекс 160300, Туркестанская область, Казыгуртский район, село Казыгурт, улица Ш. Уалиханова, дом б/н.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Отдела – республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Казыгуртского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 14:
подпункт 33) исключить;
дополнить приложением 192-1 согласно приложению 4 к настоящему приказу;
в приложении 193 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям города Кентау Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Кентау қаласының төтенше жағдайлар бөлімі (бұдан әрі – Бөлім) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индексі 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Дулатов көшесі, н/ж үй.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Бөлімнің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Кентау қаласының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 194-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Мақтаарал ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Мақтаарал ауданының төтенше жағдайлар бөлімі (бұдан әрі – Бөлім) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индексі 160500, Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Мырзакент ауылы, Тайғанов көшесі, н/ж үй.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Бөлімнің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Мақтаарал ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 195-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ордабасы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Отдел по чрезвычайным ситуациям города Кентау Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Отдел) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета (далее - Департамент).";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: Республика Казахстан, индекс 160400, Туркестанская область, город Кентау, улица Дулатова, дом б/н.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Отдела – республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям города Кентау Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 14:
подпункт 33) исключить;
в приложении 194 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Мактааральского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Отдел по чрезвычайным ситуациям Мактааральского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Отдел) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета (далее - Департамент).";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: Республика Казахстан, индекс 160500, Туркестанская область, Мактааральский район, поселок Мырзакент, улица Тайганова дом б/н";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Отдела – республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Мактааральского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 14:
подпункт 33) исключить;
в приложении 195 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Ордабасинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ордабасы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі (бұдан әрі – Бөлім) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индексі 160600, Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Темірлан ауылы, Абасов көшесі, н/ж үй.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Бөлімнің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ордабасы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 196-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Отырар ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Отырар ауданының төтенше жағдайлар бөлімі (бұдан әрі – Бөлім) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индексі 160702, Түркістан облысы, Отырар ауданы, Шәуілдір ауылы, М.Кенжебеков көшесі, н/ж үй.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Бөлімнің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Отырар ауданының Төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес 196-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрыққа 197-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Cозақ ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Отдел по чрезвычайным ситуациям Ордабасинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Отдел) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета (далее - Департамент).";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: Республика Казахстан, индекс 160600, Туркестанская область, Ордабасинский район, село Темирлан, улица Абасова, дом б/н.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Отдела - республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Ордабасинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета о чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 14:
подпункт 33) исключить;
в приложении 196 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Отрарского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Отдел по чрезвычайным ситуациям Отрарского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Отдел) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета (далее - Департамент).";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: Республика Казахстан, индекс 160702, Туркестанская область, Отрарский район, село Шаульдер, улица М.Кенжебекова, дом б/н.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Отдела - республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Отрарского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 14:
подпункт 33) исключить;
дополнить приложением 196-1) согласно приложению 5 к настоящему приказу;
в приложении 197 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Созакского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Cозақ ауданының төтенше жағдайлар бөлімі (бұдан әрі – Бөлім) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индексі 161000, Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Теріскей көшесі, 1 үй.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Бөлімнің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Cозақ ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 198-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Төле би ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Төле би ауданының төтенше жағдайлар бөлімі (бұдан әрі – Бөлім) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индексі 161100, Түркістан облысы, Төлеби ауданы, Ленгір қаласы, Комсомол көшесі, 101 үй.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Бөлімнің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Төле би ауданының Төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 199-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Түлкібас ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Отдел по чрезвычайным ситуациям Созакского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Отдел) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета (далее - Департамент).";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: Республика Казахстан, индекс 161000, Туркестанская область, Созакский район, село Шолаккорган, улица Терискей, дом 1.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Отдела - республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Созакского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 14:
подпункт 33) исключить;
в приложении 198 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Толебийского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Отдел по чрезвычайным ситуациям Толебийского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Отдел) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета (далее - Департамент).";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: Республика Казахстан, индекс 161100, Туркестанская область, Толебийский район, город Ленгер, улица Комсомольская, дом 101.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Отдела - республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Толебийского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 14:
подпункт 33) исключить;
в приложении 199 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Тюлькубасского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Түлкібас ауданының төтенше жағдайлар бөлімі (бұдан әрі – Бөлім) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индексі 161300, Түркістан облысы, Түлкібас ауданы, Т.Рысқұлов ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, н/ж үй.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Бөлімнің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Түлкібас ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 200-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Шардара ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Шардара ауданының төтенше жағдайлар бөлімі (бұдан әрі – Бөлім) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индексі 161400, Түркістан облысы, Шардара қаласы, Төле би көшесі, н/ж үй.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Бөлімнің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Шардара ауданының Төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 201-қосымшада:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, Алматы қаласы, Алатау ауданы, Ақбұлақ шағын ауданы, Чуланов көшесі, 105 үй.";
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;

"1. Отдел по чрезвычайным ситуациям Тюлькубасского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Отдел) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета (далее - Департамент).";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: Республика Казахстан, индекс 161300, Туркестанская область, Тюлькубасский район, село Т.Рыскулова, улица Т.Рыскулова, дом б/н.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Отдела - республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Тюлькубасского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 14:
подпункт 33) исключить;
в приложении 200 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Шардаринского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Отдел по чрезвычайным ситуациям Шардаринского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Отдел) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета (далее - Департамент).";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: Республика Казахстан, индекс 161400, Туркестанская область, город Шардара, улица Толе би, дом б/н.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Отдела - республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Шардаринского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 14:
подпункт 33) исключить;
в приложении 201 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: Республика Казахстан, город Алматы,
р-н Алатауский, мкр. Акбулак, ул. Чуланова, д. 105";
в пункте 14:
подпункт 33) исключить;

көрсетілген бұйрыққа 202, 203, 204, 205, 206, 207 және 208-қосымшада:
14-тармақта:
33) тармақша алып тасталсын;
осы бұйрыққа 6, 7, 8 және 9-қосымшаға сәйкес 209, 210, 211 және 212-қосымшамен толықтырылсын;
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің облыстардағы, Астана, Алматы және Шымкент қалаларындағы Төтенше жағдайлар департаменттерінің бастықтары осы бұйрықты іске асыру үшін заңнамада белгіленген тәртіпте қажетті шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің Заң басқармасы (С.М. Жұматов) заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін қағаз және электрондық түрде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Төтенше жағдайлар комитетінің
төрағасы генерал-майор
В. Беккер
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Төтенше жағдайлар комитеті
төрағасының
2018 жылғы 17 қазандағы
№ 198 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Төтенше жағдайлар комитеті
төрағасының
2014 жылғы 15 қарашадағы
№ 38 бұйрығына
5-1-қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаменті Байкоңыр ауданының Төтенше жағдайлар басқармасы туралы ереже
1. Жалпы ережелер
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаменті Байқоңыр ауданының Төтенше жағдайлар басқармасы (бұдан әрі – Басқарма) Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.
2. Басқарма өз қызметiн Қазақстан Республикасының Конституциясына және заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентiнiң және Үкiметiнiң актілеріне, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің, Комитет төрағасының және Департамент бастығының бұйрықтарына, өзге де нормативтiк құқықтық актілерге, сондай-ақ осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.

в приложениях 202, 203, 204, 205, 206, 207 и 208 к указанному приказу:
в пункте14:
подпункт 33) исключить;
дополнить приложениями 209, 210, 211 и 212 согласно приложениям 6, 7, 8 и 9 к настоящему приказу;
2. Начальникам Департаментов по чрезвычайным ситуациям областей, городов Астана, Алматы и Шымкент Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, необходимые для реализации настоящего приказа.
3. Юридическому управлению Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Жуматов С.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней со дня подписания настоящего приказа направление копии настоящего приказа в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель Комитета
по чрезвычайным ситуациям
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
генерал-майор
В. Беккер
Приложение 1
к приказу Председателя
Комитета по чрезвычайным ситуациям
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
15 ноября 2014 года № 38
Приложение 5-1
к приказу Председателя
Комитета по чрезвычайным ситуациям
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
от 15 ноября 2014 года № 38
Положение об Управлении по чрезвычайным ситуациям района "Байконыр" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Астана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1. Общие положения
1. Управление по чрезвычайным ситуациям района "Байконыр" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Астана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Управление) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям города Астана (далее - Департамент).
2. Управление осуществляет свою деятельность в соответствии с Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, приказами Министра внутренних дел Республики Казахстан, председателя Комитета и начальника Департамента, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим Положением.

3. Басқарма мемлекеттiк мекеменiң ұйымдық-құқықтық нысанындағы заңды тұлға болып табылады, өзiнiң атауы мемлекеттiк тiлде жазылған мөрлерi мен мөртабандары, белгiленген үлгiдегi бланкiлерi болады.
4. Басқарма азаматтық-құқықтық қатынастарға өз атынан түседі.
5. Егер Басқармаға заңнамаға сәйкес уәкiлеттiк берiлген болса, оның мемлекеттің атынан азаматтық-құқықтық қатынастардың тарапы болуға құқығы бар.
6. Басқарма өз құзыретiнің мәселелері бойынша заңнамада белгiленген тәртiппен Басқарма бастығының бұйрықтарымен ресімделетін шешімдер қабылдайды.
7. Басқарманың құрылымы және штат санының лимиті қолданыстағы заңнамаға сәйкес бекітіледі.
8. Басқарманың заңды мекенжайы: 010000, Астана қаласы, Сарыарқа ауданы, Бейбітшілік көшесі, 22 үй.
9. Басқарманың (Бөлімнің) толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаменті Байқоңыр ауданының Төтенше жағдайлар басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
10. Осы Ереже Басқарманың құрылтай құжаты болып табылады.
11. Басқарманың қызметiн жүзеге асыруға шығыстар Департамент құрамында республикалық және жергілікті бюджеттен жүзеге асырылады.
12. Басқармаға Басқарманың функциялары болып табылатын мiндеттердi орындау тұрғысында кәсiпкерлiк субъектiлерiмен шарттық қатынастарға түсуге тыйым салынады.
Егер Басқармаға заңнамалық актілермен кірістер әкелетін қызметті жүзеге асыру құқығы берілсе, онда осындай қызметтен алынған кірістер мемлекеттік бюджеттің кірісіне жолданады.
2. Басқарманың негізгі міндеттері, функциялары, құқықтары мен міндеттері
13. Басқарманың міндеттері:
1) азаматтық қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру;
2) тиісті аумақта азаматтық қорғаудың мемлекеттік жүйесі аумақтық кіші жүйелерінің жұмыс істеуі мен одан әрі дамуын қамтамасыз ету;
3) өрт қауіпсіздігі және азаматтық қорғаныс саласындағы мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру;
4) өрттің алдын алу мен сөндіруді ұйымдастыру.
14. Басқарманың функциялары:
1) тиісті аумақта азаматтық қорғаудың мемлекеттік жүйесінің жұмыс істеуі мен одан әрі дамуын қамтамасыз ету;
2) азаматтық қорғау күштерінің қызметін қамтамасыз ету;
3) табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алуға және оларды жоюға, өрт қауіпсіздігін қамтамасыз етуге және тиісті аумақта азаматтық қорғанысты ұйымдастыруға бағытталған азаматтық қорғау іс-шараларын ұйымдастыру және өткізу кезінде азаматтық қорғау күштеріне басшылық жасау;

3. Управление является юридическим лицом в организационно-правовой форме государственного учреждения, имеет печати и штампы со своим наименованием на государственном языке, бланки установленного образца.
4. Управление вступает в гражданско-правовые отношения от собственного имени.
5. Управление имеет право выступать стороной гражданско-правовых отношений от имени государства, если оно уполномочено на это в соответствии с законодательством.
6. Управление по вопросам своей компетенции, в установленном законодательством порядке, принимает решения, оформляемые приказами начальника Управления.
7. Структура и лимит штатной численности Управления утверждаются в соответствии с действующим законодательством.
8. Юридический адрес Управления: 010000, город Астана, район "Сарыарка", улица Бейбитшилик, дом 22.
9. Полное наименование Управления - республиканское государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям района "Байконыр" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Астана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
10. Настоящее Положение является учредительным документом Управления.
11. Расходы на осуществление деятельности Управления осуществляется из республиканского и местного бюджета в составе Департамента.
12. Управлению запрещается вступать в договорные отношения с субъектами предпринимательства на предмет выполнения обязанностей, являющихся функциями Управления.
Если Управлению законодательными актами предоставлено право осуществлять приносящую доходы деятельность, то доходы, полученные от такой деятельности, направляются в доход государственного бюджета.
2. Основные задачи, функции, права и обязанности Управления
13. Задачи Управления:
1) реализация государственной политики в сфере гражданской защиты;
2) обеспечение функционирования и дальнейшего развития территориальной подсистемы государственной системы гражданской защиты на соответствующей территории;
3) осуществление государственного контроля в области пожарной безопасности и гражданской обороны;
4) организация предупреждения и тушения пожаров.
14. Функции Управления:
1) обеспечение функционирования и дальнейшего развития государственной системы гражданской защиты на соответствующей территории;
2) обеспечение деятельности сил гражданской защиты;
3) руководство силами гражданской защиты при организации и проведении мероприятий гражданской защиты, направленных на предупреждение и ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, обеспечение пожарной безопасности и организации гражданской обороны на соответствующей территории;

4) тиісті аумақта табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды мемлекеттік есепке алуды жүргізу;
5) жергілікті атқарушы органның құзыретіне кіретін азаматтық қорғау саласындағы мәселелер жөнінде жергілікті атқарушы органға ұсыныстар енгізу;
6) азаматтық қорғау саласында ақпараттық-аналитикалық қызметін жүзеге асыру;
7) қолданыстағы заңнамаға сәйкес төтенше жағдайларды жою кезінде ұйымдардың материалдық-техникалық ресурстарын тарту;
8) азаматтық қорғау құралдарына қажеттілікті айқындау үшін Департаментке және жергілікті атқарушы органға ұсыныстар дайындау;
9) тиісті аумақта орналасқан қорғаныш құрылыстарын есепке қоюды және есептен шығаруды жүзеге асыру;
10) азаматтық қорғаудың басқару органдары мен күштерін даярлау жөніндегі іс-шаралар жоспарын әзірлеу;
11) Азаматтық қорғаныс жоспарын әзірлеу және оны азаматтық қорғаныстың бастығына бекіту үшін енгізу;
12) тиісті аумақта төтенше жағдайларды жою жөніндегі іс-қимылдар жоспарларын әзірлеу;
13) азаматтық қорғаныс жоспарларының және төтенше жағдайларды жою жөніндегі іс-қимылдар жоспарларының құрылымын айқындау жөнінде Департаментке ұсыныстар енгізу;
14) Азаматтық қорғаныстың инженерлік-техникалық іс-шараларының көлемі және мазмұны жөнінде Департаментке ұсыныстар енгізу;
15) елді мекендер мен аса маңызды мемлекеттік меншік объектілерінің аумақтарын өрттерден қорғауды қамтамасыз ету;
16) тиісті аумақта төтенше жағдайлардың алдын алу жөніндегі жоспарларды әзірлеу;
17) қалалар мен аудандардың қауіпсіздік паспорттарын және табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар қатерлерінің каталогтарын әзірлеу;
18) төтенше жағдайлар кезінде авариялық-құтқару және шұғыл жұмыстар жүргізуді ұйымдастыру;
19) тиісті аумақта өртке қарсы және авариялық-құтқару қызметтері мен құралымдарының қызметін үйлестіру;
20) халыққа, азаматтық қорғаудың басқару органдарына төтенше жағдайдың туындау қаупі туралы болжам болған кезде күні бұрын және (немесе) төтенше жағдай туындаған кезде хабар беруді және оларды құлақтандыруды қамтамасыз ету;
21) азаматтық қорғау саласындағы білімді насихаттауды, халықты және мамандарды оқытуды жүзеге асыру;
22) төтенше жағдайлар мен әскери қақтығыстар туындаған кезде немесе осы қақтығыстар салдарынан қорғау тәсілдері мен іс-қимылдарға азаматтық қорғаудың басқару органдары мен күштерінің басшыларын, мамандарын даярлауды жүзеге асыру;
23) өрт қауіпсіздігі саласындағы мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру;
24) азаматтық қорғаныс саласындағы мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру;

4) ведение государственного учета чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на соответствующей территории;
5) внесение предложений в местный исполнительный орган по вопросам в сфере гражданской защиты, входящим в компетенцию местного исполнительного органа;
6) осуществление информационно-аналитической деятельности в сфере гражданской защиты;
7) привлечение материально-технических ресурсов организаций при ликвидации чрезвычайных ситуаций в соответствии с действующим законодательством;
8) подготовка предложений в Департамент и в местный исполнительный орган для определения потребности в средствах гражданской защиты;
9) осуществление постановки на учет и снятие с учета защитных сооружений расположенных на соответствующей территории;
10) разработка плана мероприятий по подготовке органов управления и сил гражданской защиты;
11) разработка Плана гражданской обороны и внесение его на утверждение начальнику гражданской обороны;
12) разработка планов действий по ликвидации чрезвычайных ситуаций на соответствующей территории;
13) внесение предложений в Департамент по определению структуры планов гражданской обороны и планов действий по ликвидации чрезвычайных ситуаций;
14) внесение предложений в Департамент по объемам и содержанию инженерно-технических мероприятий гражданской обороны;
15) обеспечение охраны от пожаров территорий населенных пунктов и особо важных объектов государственной собственности;
16) разработка планов по предупреждению чрезвычайных ситуаций на соответствующей территории;
17) разработка паспортов безопасности и каталогов угроз чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера;
18) организация проведения аварийно-спасательных и неотложных работ при чрезвычайных ситуациях;
19) координация деятельности противопожарных и аварийно-спасательных служб и формирований на соответствующей территории;
20) обеспечение информирования и оповещения населения, органов управления гражданской защиты заблаговременно, при наличии прогноза об угрозе возникновения чрезвычайной ситуации и (или) оперативно при возникновении чрезвычайной ситуации;
21) осуществление и пропаганда знаний, обучения населения и специалистов в сфере гражданской защиты;
22) осуществление подготовки руководителей, специалистов органов управления и сил гражданской защиты, обучения населения способам защиты и действиям при возникновении чрезвычайных ситуаций и военных конфликтов или вследствие этих конфликтов;
23) осуществление государственного контроля в области пожарной безопасности;
24) осуществление государственного контроля в области гражданской обороны;

25) елді мекендер мен объектілерде өртке қарсы күреске өрт сөндіру бөлімшелерінің әзірлігін бақылауды жүзеге асыру;
26) өрт қауіпсіздігі, азаматтық қорғаныс саласында әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы істер жүргізуді жүзеге асыру;
27) анықталған бұзушылықтарды жою және өрттерді болдырмау жөніндегі іс-шараларды жүргізу туралы азаматтарға, лауазымды және заңды тұлғаларға ұйғарымдар беру;
28) азаматтарға, лауазымды және заңды тұлғаларға анықталған бұзушылықтарды жою және азаматтық қорғаныс жөніндегі іс-шараларды орындау туралы ұйғарымдар беру;
29) субъектiлер өрт қауiпсiздiгi талаптарын бұза отырып жүзеге асыратын, сондай-ақ ұйымдарды, объектiлерді, құрылыстарды, ғимараттарды салу, реконструкциялау, кеңейту немесе техникалық қайта жарақтандыру кезiнде жобаларда көзделген өрт қауiпсiздiгiнiң талаптары орындалмаған кезде ұйымдардың, жекелеген өндiрiстердiң, өндiрiстiк учаскелердiң, агрегаттардың жұмысын iшiнара немесе толық тоқтата тұру, ғимараттарды, құрылыстарды, электр желiлерiн, жылыту аспаптарын пайдалануға және өрт шығу қаупi бар жұмыстарды жүргiзуге тыйым салу туралы өтініштерді сотқа жіберу үшін материалдарды дайындау;
30) өз құзыреті шегінде ұлттық қауіпсіздік, мемлекеттік құпиялар және ақпараттық қауіпсіздік саласындағы заңдарды және өзге де нормативтік құқықтық актілерді сақтауды қамтамасыз ету;
31) өз құзыреті шегінде терроризммен күрес жөніндегі аудандық штабтың жұмысына қатысу;
32) өз құзыреті шегінде аудандық Терроризмге қарсы комиссияның жұмысына қатысу;
33) өз құзыреті шегінде азаматтық қорғау саласындағы нормативтік құқықтық актілерге, нормативтік актілерге және стандарттарға өзгерістер, толықтырулар енгізу жөнінде Департаментке ұсыныстар енгізу;
34) азаматтық қорғау саласындағы Қазақстан Республикасының заңнамасында, Қазақстан Республикасының өзге де заңдарында және заңға тәуелді актілерінде көзделген өзге функцияларды жүзеге асыру.
15. Құқықтары және міндеттері:
1) мемлекеттік органдардың аумақтық бөлімшелерінен, ұйымдардан, олардың лауазымды адамдарынан және азаматтардан қажетті ақпаратты және мәліметтерді заңнамада белгіленген тәртіпте сұрату және алу;
2) белгіленген тәртіппен азаматтық қорғау мақсаттары үшін мемлекеттік ведомстволық және мемлекеттік емес жүйелерді, желілерді, байланыс және ақпарат беру құралдарын пайдалану;
3) әрекеті немесе әрекетсіздігі төтенше жағдайлар қатеріне немесе туындауына және азаматтық қорғау саласында бұзушылықтарға әкелген лауазымды адамдарды жауапкершілікке тарту туралы белгіленген тәртіпте ұсыныстар енгізу;
4) қолданыстағы заңнамалық актілерде көзделген өзге құқықтар мен міндеттерді жүзеге асыру.

25) осуществление контроля за готовностью пожарных подразделений в населенных пунктах и на объектах к борьбе с пожарами;
26) осуществление производства дел об административных правонарушениях в области пожарной безопасности, гражданской обороны;
27) выдача гражданам, должностным и юридическим лицам предписаний, актов об устранении выявленных нарушений и проведению мероприятий по предотвращению пожаров;
28) выдача гражданам, должностным и юридическим лицам предписаний, актов об устранении выявленных нарушений и выполнению мероприятий по гражданской обороне;
29) подготовка материалов для направления в суд заявления о приостановлении частично или полностью работы организаций, отдельных производств, производственных участков, агрегатов, запрещении эксплуатации зданий, сооружений, электрических сетей, приборов отопления и ведения пожароопасных работ, осуществляемых субъектами с нарушением требований пожарной безопасности, а также при невыполнении предусмотренных проектами требований пожарной безопасности при строительстве, реконструкции, расширении или техническом перевооружении организаций, объекта, сооружения, здания;
30) обеспечение соблюдения законов и иных нормативных правовых актов в области национальной безопасности, государственных секретов и информационной безопасности в пределах своей компетенции;
31) участие, в пределах своей компетенции, в работе районного штаба по борьбе с терроризмом;
32) участие, в пределах своей компетенции, в работе районной Антитеррористической комиссии;
33) внесение предложений в Департамент по внесению изменений, дополнений в нормативные правовые акты, нормативные акты и стандарты в сфере гражданской защиты в пределах своей компетенции;
34) осуществление иных функций, предусмотренных законодательством Республики Казахстан в сфере гражданской защиты, иными законами и подзаконными актами Республики Казахстан.
15. Права и обязанности:
1) запрашивать и получать в установленном законодательством порядке от территориальных подразделений государственных органов, организаций, их должностных лиц и граждан необходимую информацию и сведения;
2) использовать в установленном порядке для целей гражданской защиты государственные ведомственные и негосударственные системы, сети, средства связи и передачи информации;
3) вносить в установленном порядке предложения о привлечении к ответственности должностных лиц, действия или бездействия которых создали угрозу или привели к возникновению чрезвычайных ситуаций и нарушений в сфере гражданской защиты;
4) осуществлять иные права и обязанности, предусмотренные действующими законодательными актами.

3. Басқарма қызметін ұйымдастыру
16. Басқармаға басшылықты бастық жүзеге асырады, ол Басқармаға жүктелген міндеттердің орындалуына және оның өз функцияларын жүзеге асыруына дербес жауап береді.
17. Басқарма бастығын Департамент бастығы лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады.
18. Басқарма бастығының өкілеттіктері:
1) Басқарма атынан сенімхатсыз әрекет етеді;
2) өз өкілеттіктері шегінде Департаментте, мемлекеттік органдарда және өзге де ұйымдарда Басқарманың мүддесіне өкілдік етеді;
3) Министрлік және Комитет қалыптастырған саясатты іске асыруды қамтамасыз етеді, Министрліктің, Комитеттің және Департаменттің актілерін және тапсырмаларын орындайды;
4) аудан аумағында орналасқан Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің Департаменті бөлімшелерінің қызметін жедел басқаруды жүзеге асырады;
5) Департамент бастығына Басқарманың айрықша көзге түскен қызметкерлерін мемлекеттік және ведомстволық наградалармен марапаттау, құрметті атақтар беру, әскери және мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарының орта және аға басшы құрамының арнаулы атақтарын мерзімінен бұрын немесе атқарып отырған штаттық лауазымында көзделген арнаулы атақтарынан бір дәрежеге жоғары беру бойынша ұсыныстар береді;
6) өз құзыреті шегінде Басқарманың барлық қызметкерлері орындау үшін міндетті бұйрықтар шығарады және нұсқаулар береді;
7) Басқарма қызметкерлерінің міндеттері мен өкілеттіктерін айқындайды;
8) Басқарма қызметін ақпараттық-талдау, ұйымдастыру-құқықтық қамтамасыз етуді ұйымдастырады;
9) Басқарманың жыл сайынғы жұмыс жоспарын әзірлеуді және оны Департамент бастығына бекітуге ұсынуды қамтамасыз етеді;
10) Департаментке жыл сайынғы есепті және белгіленген мерзімде Басқарма қызметінің нәтижелері туралы есептер ұсынуды қамтамасыз етеді;
11) жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін уақтылы қарауды қамтамасыз етеді;
12) Басқарма қызметкерлеріне тәртіптік жаза қолдану, тәртіптік жазаларды алу туралы ұсыныстар енгізеді, сондай-ақ ерекше көзге түскен қызметкерлерді көтермелеу туралы өтініш жасайды;
13) оның құзыретіне жататын басқа мәселелер бойынша шешімдер қабылдайды;
14) бағынышты бөлімшелерде сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтың әр фактісі бойынша дербес жауап береді;
15) Астана қаласының Байқоңыр ауданының аумағында орналасқан өртке қарсы қызметтерге қатысты аға жедел бастық болып табылады;
16) ұжымда моральдық-психологиялық климаттың, қызметтік-әскери тәртіптің жай-күйіне, сондай-ақ бағынышты бөлімшелердің қызметкерлері заңдылықты және қызметте, тұрмыста міндетті жүріс-тұрыс нормаларын сақтауына бақылауды жүзеге асырады;

3. Организация деятельности Управления
16. Руководство Управлением осуществляется начальником, который несет персональную ответственность за выполнение возложенных на Управление задач и осуществление им своих функций.
17. Начальник Управления назначается на должность и освобождается от должности начальником Департамента.
18. Полномочия Начальника Управления:
1) без доверенности действует от имени Управления;
2) в пределах своих полномочий, представляет интересы Управления в Департаменте, государственных органах и иных организациях;
3) обеспечивает реализацию политики, формируемой Министерством и Комитетом, выполняет акты и поручения Министерства, Комитета и Департамента;
4) осуществляет оперативное руководство деятельностью находящихся на территории района подразделений Департамента Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
5) вносит предложения начальнику Департамента по награждению особо отличившихся сотрудников Управления государственными и ведомственными наградами, присвоению почетных званий, воинских и специальных званий среднего и старшего начальствующего состава органов государственной противопожарной службы досрочно или на одну степень выше специальных званий, предусмотренных занимаемой штатной должностью;
6) в пределах своей компетенции подписывает приказы, а также дает указания, обязательные для исполнения сотрудниками Управления;
7) определяет обязанности и полномочия сотрудников Управления;
8) организует информационно-аналитическое, организационно-правовое обеспечение деятельности Управления;
9) обеспечивает разработку и представление на утверждение начальнику Департамента ежегодного плана работы Управления;
10) обеспечивает представление в Департамент ежегодного отчета и в установленные сроки отчетов о результатах деятельности Управления;
11) обеспечивает своевременное рассмотрение обращений физических и юридических лиц;
12) вносит предложения в Департамент о привлечении к дисциплинарной ответственности, снятии дисциплинарных взысканий, а также ходатайствует о поощрении отличившихся сотрудников Управления;
13) принимает решения по другим вопросам, отнесенным к его компетенции;
14) несет персональную ответственность по противодействию коррупции в подчиненном подразделениях, по каждому факту совершения коррупционного правонарушения;
15) является старшим оперативным начальником в отношении противопожарных служб, расположенных на территории района "Байконыр" города Астана;
16) осуществляет контроль за состоянием морально- психологического климата в коллективе, служебно-воинской дисциплины, а также соблюдением сотрудниками подчиненных подразделений законности и обязательных норм поведения на службе и в быту;

17) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес өзге де өкілеттіктерді жүзеге асырады.
4. Басқарманың мүлкі
19. Басқармада заңнамада көзделген жағдайларда жедел басқару құқығында оқшауланған мүлкі бар.
Басқарманың мүлкі оған меншік иесі берген мүлік, сондай-ақ өз қызметі нәтижесінде сатып алынған мүлік (ақшалай кірістерді қоса алғанда) және Қазақстан Республикасының заңнамасымен тыйым салынбаған өзге де көздер есебінен қалыптастырылады.
20. Басқармаға бекітілген мүлік республикалық және коммуналдық меншікке жатады.
21. Егер заңнамада өзгеше көзделмесе, Басқарма өзіне бекітілген мүлікті және қаржыландыру жоспары бойынша өзіне бөлінген қаражат есебінен сатып алынған мүлікті өз бетімен иеліктен шығаруға немесе оған өзгедей тәсілмен билік етуге құқығы жоқ.
5. Басқарманы қайта ұйымдастыру және тарату
22. Басқарманы қайта ұйымдастыру және тарату Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Төтенше жағдайлар комитеті
төрағасының
2018 жылғы 17 қазандағы
№ 198 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Төтенше жағдайлар комитеті
төрағасының
2014 жылғы 15 қарашадағы
№ 38 бұйрығына
56-1-қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаментінің Кеген ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже
1. Жалпы ережелер
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаментінің Кеген ауданының төтенше жағдайлар бөлімі(бұдан әрі – Бөлім) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.
2. Бөлім өз қызметiн Қазақстан Республикасының Конституциясына және заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентiнiң және Үкiметiнiң актілеріне, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің, Комитет төрағасының және Департамент бастығының бұйрықтарына, өзге де нормативтiк құқықтық актілерге, сондай-ақ осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.
3. Бөлім мемлекеттiк мекеменiң ұйымдық-құқықтық нысанындағы заңды тұлға болып табылады, өзiнiң атауы мемлекеттiк тiлде жазылған мөрлерi мен мөртабандары, белгiленген үлгiдегi бланкiлерi болады.
4. Бөлім азаматтық-құқықтық қатынастарға өз атынан түседі.

17) осуществляет иные полномочия в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
4. Имущество Управления
19. Управление имеет на праве оперативного управления обособленное имущество в случаях, предусмотренных законодательством.
Имущество Управления формируется за счет имущества, переданного ему собственником, а также имущества (включая денежные доходы), приобретенного в результате собственной деятельности и иных источников, не запрещенных законодательством Республики Казахстан.
20. Имущество, закрепленное за Управлением, относится к республиканской и коммунальной собственности.
21. Управление не вправе самостоятельно отчуждать или иным способом распоряжаться закрепленным за ним имуществом и имуществом, приобретенным за счет средств, выданных ему по плану финансирования, если иное не установлено законодательством.
5. Реорганизация и упразднение Управления
22. Реорганизация и упразднение Управления осуществляются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 2
к приказу Председателя
Комитета по чрезвычайным ситуациям
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
15 ноября 2014 года № 38
Приложение 56-1
к приказу Председателя
Комитета по чрезвычайным ситуациям
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
от 15 ноября 2014 года № 38
Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Кегенского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1. Общие положения
1. Отдел по чрезвычайным ситуациям Кегенского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Отдел) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Алматинской области (далее - Департамент).
2. Отдел осуществляет свою деятельность в соответствии с Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, приказами Министра внутренних дел Республики Казахстан, председателя Комитета и начальника Департамента, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим Положением.
3. Отдел является юридическим лицом в организационно-правовой форме государственного учреждения, имеет печати и штампы со своим наименованием на государственном языке, бланки установленного образца.
4. Отдел вступает в гражданско-правовые отношения от собственного имени.

5. Егер бөлімге заңнамаға сәйкес уәкiлеттiк берiлген болса, оның мемлекеттің атынан азаматтық-құқықтық қатынастардың тарапы болуға құқығы бар.
6. Бөлім өз құзыретiнің мәселелері бойынша заңнамада белгiленген тәртiппен бөлім бастығының бұйрықтарымен ресімделетін шешімдер қабылдайды.
7. Бөлімнің құрылымы және штат санының лимиті қолданыстағы заңнамаға сәйкес бекітіледі.
8. Бөлімнің заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индексі 041400 Алматы облысы, Кеген ауданы, Кеген ауылы, Мыкыйтанұлы көшесі №24.
9. Бөлімнің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Кеген ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
10. Осы Ереже бөлімнің құрылтай құжаты болып табылады.
11. Бөлімнің қызметiн жүзеге асыруға шығыстар Департамент құрамында республикалық және жергілікті бюджеттен жүзеге асырылады.
12. Бөлімге бөлімнің функциялары болып табылатын мiндеттердi орындау тұрғысында кәсiпкерлiк субъектiлерiмен шарттық қатынастарға түсуге тыйым салынады.
Егер бөлімге заңнамалық актілермен кірістер әкелетін қызметті жүзеге асыру құқығы берілсе, онда осындай қызметтен алынған кірістер мемлекеттік бюджеттің кірісіне жолданады.
2. Бөлімнің негізгі міндеттері, функциялары, құқықтары мен міндеттері
13. Бөлімнің міндеттері:
1) азаматтық қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру;
2) тиісті аумақта азаматтық қорғаудың мемлекеттік жүйесі аумақтық кіші жүйелерінің жұмыс істеуі мен одан әрі дамуын қамтамасыз ету;
3) өрт қауіпсіздігі және азаматтық қорғаныс саласындағы мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру;
4) өрттің алдын алу мен сөндіруді ұйымдастыру.
14. Бөлімніңфункциялары:
1) тиісті аумақта азаматтық қорғаудың мемлекеттік жүйесінің жұмыс істеуі мен одан әрі дамуын қамтамасыз ету;
2) азаматтық қорғау күштерінің қызметін қамтамасыз ету;
3) табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алуға және оларды жоюға, өрт қауіпсіздігін қамтамасыз етуге және тиісті аумақта азаматтық қорғанысты ұйымдастыруға бағытталған азаматтық қорғау іс-шараларын ұйымдастыру және өткізу кезінде азаматтық қорғау күштеріне басшылық жасау;
4) тиісті аумақта табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды мемлекеттік есепке алуды жүргізу;
5) жергілікті атқарушы органның құзыретіне кіретін азаматтық қорғау саласындағы мәселелер жөнінде жергілікті атқарушы органға ұсыныстар енгізу;

5. Отдел имеет право выступать стороной гражданско-правовых отношений от имени государства, если оно уполномочено на это в соответствии с законодательством.
6. Отдел по вопросам своей компетенции, в установленном законодательством порядке, принимает решения, оформляемые приказами начальника Отдела.
7. Структура и лимит штатной численности Отдела утверждаются в соответствии с действующим законодательством.
8. Юридический адрес Отдела: Республика Казахстан, индекс 041400 Алматинская область, Кегенский район, село Кеген, улица Мыкитанұлы №24.
9. Полное наименование Отдела - республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Кегенского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
10. Настоящее Положение является учредительным документом Отдела.
11. Расходы на осуществление деятельности Отдела осуществляется из республиканского и местного бюджета в составе Департамента.
12. Отделу запрещается вступать в договорные отношения с субъектами предпринимательства на предмет выполнения обязанностей, являющихся функциями Отдела.
Если Отделу законодательными актами предоставлено право осуществлять приносящую доходы деятельность, то доходы, полученные от такой деятельности, направляются в доход государственного бюджета.
2. Основные задачи, функции, права и обязанности Отдела
13. Задачи Отдела:
1) реализация государственной политики в сфере гражданской защиты;
2) обеспечение функционирования и дальнейшего развития территориальной подсистемы государственной системы гражданской защиты на соответствующей территории;
3) осуществление государственного контроля в области пожарной безопасности и гражданской обороны;
4) организация предупреждения и тушения пожаров.
14. Функции Отдела:
1) обеспечение функционирования и дальнейшего развития государственной системы гражданской защиты на соответствующей территории;
2) обеспечение деятельности сил гражданской защиты;
3) руководство силами гражданской защиты при организации и проведении мероприятий гражданской защиты, направленных на предупреждение и ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, обеспечение пожарной безопасности и организации гражданской обороны на соответствующей территории;
4) ведение государственного учета чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на соответствующей территории;
5) внесение предложений в местный исполнительный орган по вопросам в сфере гражданской защиты, входящим в компетенцию местного исполнительного органа;

17. Бөлім бастығын Департамент бастығы лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады.
18. Бөлім бастығының өкілеттіктері:
1) Бөлім атынан сенімхатсыз әрекет етеді;
2) өз өкілеттіктері шегінде Департаментте, мемлекеттік органдарда және өзге де ұйымдарда бөлімнің мүддесіне өкілдік етеді;
3) Министрлік және Комитет қалыптастырған саясатты іске асыруды қамтамасыз етеді, Министрліктің, Комитеттің және Департаменттің актілерін және тапсырмаларын орындайды;
4) аудан аумағында орналасқан Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің Департаменті бөлімшелерінің қызметін жедел басқаруды жүзеге асырады;
5) Департамент бастығына бөлімнің айрықша көзге түскен қызметкерлерін мемлекеттік және ведомстволық наградалармен марапаттау, құрметті атақтар беру, әскери және мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарының орта және аға басшы құрамының арнаулы атақтарын мерзімінен бұрын немесе атқарып отырған штаттық лауазымында көзделген арнаулы атақтарынан бір дәрежеге жоғары беру бойынша ұсыныстар береді;
6) өз құзыреті шегінде бөлімнің барлық қызметкерлері орындау үшін міндетті бұйрықтар шығарады және нұсқаулар береді;
7) Бөлім қызметкерлерінің міндеттері мен өкілеттіктерін айқындайды;
8) Бөлім қызметін ақпараттық-талдау, ұйымдастыру-құқықтық қамтамасыз етуді ұйымдастырады;
9) Бөлімніңжыл сайынғы жұмыс жоспарын әзірлеуді және оны Департамент бастығына бекітуге ұсынуды қамтамасыз етеді;
10) Департаментке жыл сайынғы есепті және белгіленген мерзімде бөлім қызметінің нәтижелері туралы есептер ұсынуды қамтамасыз етеді;
11) жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін уақтылы қарауды қамтамасыз етеді;
12) Бөлім қызметкерлеріне тәртіптік жаза қолдану, тәртіптік жазаларды алу туралы ұсыныстар енгізеді, сондай-ақ ерекше көзге түскен қызметкерлерді көтермелеу туралы өтініш жасайды;
13) оның құзыретіне жататын басқа мәселелер бойынша шешімдер қабылдайды;
14) бағынышты бөлімшелерде сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтың әр фактісі бойынша дербес жауап береді;
15) Кеген ауданының аумағында орналасқан өртке қарсы қызметтерге қатысты аға жедел бастық болып табылады;
16) гарнизон қызметін ұйымдастырады және бақылайды, гарнизон бөлімшелерінің жауынгерлік әзірлігін тексереді, сондай-ақ Өртке қарсы қызмет жарғысында көрсетілген өзге құқықтары мен міндеттері бар;
17) ұжымда моральдық-психологиялық климаттың, қызметтік-әскери тәртіптің жай-күйіне, сондай-ақ бағынышты бөлімшелердің қызметкерлері заңдылықты және қызметте, тұрмыста міндетті жүріс-тұрыс нормаларын сақтауына бақылауды жүзеге асырады;

17. Начальник Отдела назначается на должность и освобождается от должности начальником Департамента.
18. Полномочия Начальника Отдела:
1) без доверенности действует от имени Отдела;
2) в пределах своих полномочий, представляет интересы Отдела в Департаменте, государственных органах и иных организациях;
3) обеспечивает реализацию политики, формируемой Министерством и Комитетом, выполняет акты и поручения Министерства, Комитета и Департамента;
4) осуществляет оперативное руководство деятельностью находящихся на территории района подразделений Департамента Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
5) вносит предложения начальнику Департамента по награждению особо отличившихся сотрудников Отдела государственными и ведомственными наградами, присвоению почетных званий, воинских и специальных званий среднего и старшего начальствующего состава органов государственной противопожарной службы досрочно или на одну степень выше специальных званий, предусмотренных занимаемой штатной должностью;
6) в пределах своей компетенции подписывает приказы, а также дает указания, обязательные для исполнения сотрудниками Отдела;
7) определяет обязанности и полномочия сотрудников Отдела;
8) организует информационно-аналитическое, организационно-правовое обеспечение деятельности Отдела;
9) обеспечивает разработку и представление на утверждение начальнику Департамента ежегодного плана работы Отдела;
10) обеспечивает представление в Департамент ежегодного отчета и в установленные сроки отчетов о результатах деятельности Отдела;
11) обеспечивает своевременное рассмотрение обращений физических и юридических лиц;
12) вносит предложения в Департамент о привлечении к дисциплинарной ответственности, снятии дисциплинарных взысканий, а также ходатайствует о поощрении отличившихся сотрудников Отдела;
13) принимает решения по другим вопросам, отнесенным к его компетенции;
14) несет персональную ответственность по противодействию коррупции в подчиненном подразделениях, по каждому факту совершения коррупционного правонарушения.
17) является старшим оперативным начальником в отношении противопожарных служб, расположенных на территории Кегенского района;

18) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес өзге де өкілеттіктерді жүзеге асырады.
4. Бөлімнің мүлкі
19. Бөлімде заңнамада көзделген жағдайларда жедел басқару құқығында оқшауланған мүлкі бар.
Бөлімнің мүлкі оған меншік иесі берген мүлік, сондай-ақ өз қызметі нәтижесінде сатып алынған мүлік (ақшалай кірістерді қоса алғанда) және Қазақстан Республикасының заңнамасымен тыйым салынбаған өзге де көздер есебінен қалыптастырылады.
20. Бөлімге бекітілген мүлік республикалық және коммуналдық меншікке жатады.
21. Егер заңнамада өзгеше көзделмесе, бөлім өзіне бекітілген мүлікті және қаржыландыру жоспары бойынша өзіне бөлінген қаражат есебінен сатып алынған мүлікті өз бетімен иеліктен шығаруға немесе оған өзгедей тәсілмен билік етуге құқығы жоқ.
5. Бөлімді қайта ұйымдастыру және тарату
22. Бөлімді қайта ұйымдастыру және тарату Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Төтенше жағдайлар комитеті
төрағасының
2018 жылғы 17 қазандағы
№ 198 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Төтенше жағдайлар комитеті
төрағасының
2014 жылғы 15 қарашадағы
№ 38 бұйрығына
191-1-қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жетісай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже
1. Жалпы ережелер
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жетісай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі (бұдан әрі – Бөлім) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.
2. Бөлім өз қызметiн Қазақстан Республикасының Конституциясына және заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентiнiң және Үкiметiнiң актілеріне, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің, Комитет төрағасының және Департамент бастығының бұйрықтарына, өзге де нормативтiк құқықтық актілерге, сондай-ақ осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.

18) организовывает и контролирует гарнизонную службу, проверяет боеготовность подразделений гарнизона, а также имеет иные права и обязанности, указанные в Уставе службы противопожарной службы;
19) осуществляет контроль за состоянием морально-психологического климата в коллективе, служебно-воинской дисциплины, а также соблюдением сотрудниками подчиненных подразделений законности и обязательных норм поведения на службе и в быту;
20) осуществляет иные полномочия в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
4. Имущество Отдела
19. Отдел имеет на праве оперативного управления обособленное имущество в случаях, предусмотренных законодательством.
Имущество Отдела формируется за счет имущества, переданного ему собственником, а также имущества (включая денежные доходы), приобретенного в результате собственной деятельности и иных источников, не запрещенных законодательством Республики Казахстан.
20. Имущество, закрепленное за Отделом, относится к республиканской и коммунальной собственности.
21.Отдел не вправе самостоятельно отчуждать или иным способом распоряжаться закрепленным за ним имуществом и имуществом, приобретенным за счет средств, выданных ему по плану финансирования, если иное не установлено законодательством.
5. Реорганизация и упразднение Отдела
22. Реорганизация и упразднение Отдела осуществляются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 3
к приказу Председателя
Комитета по чрезвычайным ситуациям
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
15 ноября 2014 года № 38
Приложение 191-1
к приказу Председателя
Комитета по чрезвычайным ситуациям
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
от 15 ноября 2014 года № 38
Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Жетысайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1. Общие положения
1. Отдел по чрезвычайным ситуациям Жетысайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Отдел) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета (далее - Департамент).
2. Отдел осуществляет свою деятельность в соответствии с Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, приказами Министра внутренних дел Республики Казахстан, председателя Комитета и начальника Департамента, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим Положением.

3. Бөлім қызметін ұйымдастыру
16. Бөлімге басшылықты бастық жүзеге асырады, ол Бөлімге жүктелген міндеттердің орындалуына және оның өз функцияларын жүзеге асыруына дербес жауап береді.
17. Бөлім бастығын Департамент бастығы лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады.
18. Бөлім бастығының өкілеттіктері:
1) Бөлім атынан сенімхатсыз әрекет етеді;
2) өз өкілеттіктері шегінде Департаментте, мемлекеттік органдарда және өзге де ұйымдарда Бөлімнің мүддесіне өкілдік етеді;
3) Министрлік және Комитет қалыптастырған саясатты іске асыруды қамтамасыз етеді, Министрліктің, Комитеттің және Департаменттің актілерін және тапсырмаларын орындайды;
4) аудан аумағында орналасқан Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің Департаменті бөлімшелерінің қызметін жедел басқаруды жүзеге асырады;
5) Департамент бастығына Бөлімнің айрықша көзге түскен қызметкерлерін мемлекеттік және ведомстволық наградалармен марапаттау, құрметті атақтар беру, әскери және мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарының орта және аға басшы құрамының арнаулы атақтарын мерзімінен бұрын немесе атқарып отырған штаттық лауазымында көзделген арнаулы атақтарынан бір дәрежеге жоғары беру бойынша ұсыныстар береді;
6) өз құзыреті шегінде Бөлімнің барлық қызметкерлері орындау үшін міндетті бұйрықтар шығарады және нұсқаулар береді;
7) Бөлім қызметкерлерінің міндеттері мен өкілеттіктерін айқындайды;
8) Бөлім қызметін ақпараттық-талдау, ұйымдастыру-құқықтық қамтамасыз етуді ұйымдастырады;
9) Бөлімнің жыл сайынғы жұмыс жоспарын әзірлеуді және оны Департамент бастығына бекітуге ұсынуды қамтамасыз етеді;
10) Департаментке жыл сайынғы есепті және белгіленген мерзімде Бөлім қызметінің нәтижелері туралы есептер ұсынуды қамтамасыз етеді;
11) жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін уақтылы қарауды қамтамасыз етеді;
12) Бөлім қызметкерлеріне тәртіптік жаза қолдану, тәртіптік жазаларды алу туралы ұсыныстар енгізеді, сондай-ақ ерекше көзге түскен қызметкерлерді көтермелеу туралы өтініш жасайды;
13) оның құзыретіне жататын басқа мәселелер бойынша шешімдер қабылдайды;
14) бағынышты бөлімшелерде сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтың әр фактісі бойынша дербес жауап береді;
15) Жетісай ауданының аумағында орналасқан өртке қарсы қызметтерге қатысты аға жедел бастық болып табылады;
16) гарнизон қызметін ұйымдастырады және бақылайды, гарнизон бөлімшелерінің жауынгерлік әзірлігін тексереді, сондай-ақ Мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарының қызмет жарғысында көрсетілген өзге құқықтары мен міндеттері бар;

3. Организация деятельности Отдела
16. Руководство Отделом осуществляется начальником, который несет персональную ответственность за выполнение возложенных на Отдел задач и осуществление им своих функций.
17. Начальник Отдела назначается на должность и освобождается от должности начальником Департамента.
18. Полномочия Начальника Отдела:
1) без доверенности действует от имени Отдела;
2) в пределах своих полномочий, представляет интересы Отдела в Департаменте, государственных органах и иных организациях;
3) обеспечивает реализацию политики, формируемой Министерством и Комитетом, выполняет акты и поручения Министерства, Комитета и Департамента;
4) осуществляет оперативное руководство деятельностью находящихся на территории района подразделений Департамента Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
5) вносит предложения начальнику Департамента по награждению особо отличившихся сотрудников Отдела государственными и ведомственными наградами, присвоению почетных званий, воинских и специальных званий среднего и старшего начальствующего состава органов государственной противопожарной службы досрочно или на одну степень выше специальных званий, предусмотренных занимаемой штатной должностью;
6) в пределах своей компетенции подписывает приказы, а также дает указания, обязательные для исполнения сотрудниками Отдела;
7) определяет обязанности и полномочия сотрудников Отдела;
8) организует информационно-аналитическое, организационно-правовое обеспечение деятельности Отдела;
9) обеспечивает разработку и представление на утверждение начальнику Департамента ежегодного плана работы Отдела;
10) обеспечивает представление в Департамент ежегодного отчета и в установленные сроки отчетов о результатах деятельности Отдела;
11) обеспечивает своевременное рассмотрение обращений физических и юридических лиц;
12) вносит предложения в Департамент о привлечении к дисциплинарной ответственности, снятии дисциплинарных взысканий, а также ходатайствует о поощрении отличившихся сотрудников Отдела;
13) принимает решения по другим вопросам, отнесенным к его компетенции;
14) несет персональную ответственность по противодействию коррупции в подчиненном подразделениях, по каждому факту совершения коррупционного правонарушения;
15) является старшим оперативным начальником в отношении противопожарных служб, расположенных на территории Жетысайского района;
16) организовывает и контролирует гарнизонную службу, проверяет боеготовность подразделений гарнизона, а также имеет иные права и обязанности, указанные в Уставе службы органов государственной противопожарной службы;

17) ұжымда моральдық-психологиялық климаттың, қызметтік-әскери тәртіптің жай-күйіне, сондай-ақ бағынышты бөлімшелердің қызметкерлері заңдылықты және қызметте, тұрмыста міндетті жүріс-тұрыс нормаларын сақтауына бақылауды жүзеге асырады;
18) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес өзге де өкілеттіктерді жүзеге асырады.
4. Бөлімнің мүлкі
19. Бөлімде заңнамада көзделген жағдайларда жедел басқару құқығында оқшауланған мүлкі бар.
Бөлімнің мүлкі оған меншік иесі берген мүлік, сондай-ақ өз қызметі нәтижесінде сатып алынған мүлік (ақшалай кірістерді қоса алғанда) және Қазақстан Республикасының заңнамасымен тыйым салынбаған өзге де көздер есебінен қалыптастырылады.
20. Бөлімге бекітілген мүлік республикалық және коммуналдық меншікке жатады.
21. Егер заңнамада өзгеше көзделмесе, Бөлім өзіне бекітілген мүлікті және қаржыландыру жоспары бойынша өзіне бөлінген қаражат есебінен сатып алынған мүлікті өз бетімен иеліктен шығаруға немесе оған өзгедей тәсілмен билік етуге құқығы жоқ.
5. Бөлімді қайта ұйымдастыру және тарату
22. Бөлімді қайта ұйымдастыру және тарату Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Төтенше жағдайлар комитеті
төрағасының
2018 жылғы 17 қазандағы
№ 198 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Төтенше жағдайлар комитеті
төрағасының
2014 жылғы 15 қарашадағы
№ 38 бұйрығына
192-1-қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Келес ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже
1. Жалпы ережелер
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Келес ауданының төтенше жағдайлар бөлімі (бұдан әрі – Бөлім) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.
2. Бөлім өз қызметiн Қазақстан Республикасының Конституциясына және заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентiнiң және Үкiметiнiң актілеріне, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің, Комитет төрағасының және Департамент бастығының бұйрықтарына, өзге де нормативтiк құқықтық актілерге, сондай-ақ осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.

17) осуществляет контроль за состоянием морально-психологического климата в коллективе, служебно-воинской дисциплины, а также соблюдением сотрудниками подчиненных подразделений законности и обязательных норм поведения на службе и в быту;
18) осуществляет иные полномочия в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
4. Имущество Отдела
19. Отдел имеет на праве оперативного управления обособленное имущество в случаях, предусмотренных законодательством.
Имущество Отдела формируется за счет имущества, переданного ему собственником, а также имущества (включая денежные доходы), приобретенного в результате собственной деятельности и иных источников, не запрещенных законодательством Республики Казахстан.
20. Имущество, закрепленное за Отделом, относится к республиканской и коммунальной собственности.
21. Отдел не вправе самостоятельно отчуждать или иным способом распоряжаться закрепленным за ним имуществом и имуществом, приобретенным за счет средств, выданных ему по плану финансирования, если иное не установлено законодательством.
5. Реорганизация и упразднение Отдела
22. Реорганизация и упразднение Отдела осуществляются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 4
к приказу Председателя
Комитета по чрезвычайным ситуациям
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
15 ноября 2014 года № 38
Приложение 192-1
к приказу Председателя
Комитета по чрезвычайным ситуациям
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
от 15 ноября 2014 года № 38
Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Келесского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1. Общие положения
1. Отдел по чрезвычайным ситуациям Келесского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Отдел) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета (далее - Департамент).
2. Отдел осуществляет свою деятельность в соответствии с Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, приказами Министра внутренних дел Республики Казахстан, председателя Комитета и начальника Департамента, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим Положением.