"Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің "Б" корпусының мемлекеттік әкiмшiлiк лауазымдарына біліктілік талаптарын бекіту туралы" Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2018 жылғы 25 шілдедегі № 15-НҚ нормативтік қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 22-НҚ нормативтік қаулысы. Күші жойылды - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 4-НҚ нормативтік қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 11.04.2019 № 4-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) нормативтік қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Заңының 17-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 85 бұйрығымен бекітілген "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік  лауазымдарына үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті (бұдан әрі – Есеп комитеті) ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің "Б" корпусының мемлекеттік әкiмшiлiк лауазымдарына біліктілік талаптарын бекіту туралы" Есеп комитетінің 2018 жылғы 25 шілдедегі № 15-НҚ нормативтік қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген нормативтік қаулымен бекітілген Есеп комитетінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарында:
"Ақпараттандыру секторы" бөлімінің "Сектор меңгерушісі" кіші бөлімінде:
реттік нөмірі 2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Білімі
Жоғары білімі: техникалық ғылымдар және технологиялар (ақпараттық жүйелер немесе есептеуіш техника және бағдарламалық қамтамасыз ету немесе радиотехника, электроника және телекоммуникациялар немесе электроэнергетика); әлеуметтік ғылымдар және бизнес (экономика немесе есеп және аудит немесе қаржы немесе мемлекеттік аудит).
".
2. Заң бөлімі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы нормативтік қаулының көшірмелерінің қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;

О внесении изменения в нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 25 июля 2018 года № 15-НҚ "Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б" Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета"
Нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 21 декабря 2018 года № 22-НҚ. Утратило силу нормативным постановлением Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 11 апреля 2019 года № 4-НҚ.
Сноска. Утратило силу нормативным постановлением Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 11.04.2019 № 4-НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан", Типовыми квалификационными требованиями к административным государственным должностям корпуса "Б", утвержденными приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 13 декабря 2016 года № 85, Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета (далее – Счетный комитет) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в нормативное постановление Счетного комитета от 25 июля 2018 года № 15-НҚ "Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б" Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета" следующее изменение:
в квалификационных требованиях к категориям административных государственных должностей корпуса "Б" Счетного комитета, утвержденных указанным нормативным постановлением:
в подразделе "Заведующий сектором" раздела "Сектор информатизации":
строку, порядковый номер 2, изложить в следующей редакции:
"
Образование
Высшее образование: технические науки и технологии (информационные системы или вычислительная техника и программное обеспечение или радиотехника, электроника и телекоммуникации или электроэнергетика); социальные науки и бизнес (экономика или учет и аудит или финансы или государственный аудит).
".
2. Юридическому отделу в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего нормативного постановления в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы нормативтік қаулының Есеп комитетінің Интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Нормативтік қаулының орындалуын бақылау Есеп комитетінің аппарат басшысына жүктелсін.
5. Осы нормативтік қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Төрайым Н. Годунова

2) размещение настоящего нормативного постановления на Интернет-ресурсе Счетного комитета.
4. Контроль за исполнением нормативного постановления возложить на руководителя аппарата Счетного комитета.
5. Настоящее нормативное постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель Н. Годунова