"Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Экологиялық реттеу және бақылау комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің және оның аумақтық органдарының Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 20 қазандағы № 62 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2019 жылғы 1 тамыздағы № 9-Ө бұйрығы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 30.07.2019 бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 30.06.2019 бастап қолданысқа енгізіледі - осы бұйрықтың 4-тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 17 Жарлығына, "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 5 шілдедегі № 479 қаулысына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480 Заңының 65-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Экологиялық реттеу және бақылау комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің және оның аумақтық органдарының Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 20 қазандағы № 62 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тіркеу тізілімінде № 9824 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылы 10 қарашада жарияланған) күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Экологиялық реттеу және бақылау комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықтан туындайтын өзге де шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2019 жылдың 30 шілдеден бастап күшіне енеді.
Министр М. Мырзағалиев

Об отмене приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 20 октября 2014 года № 62 "Об утверждении Положений республиканского государственного учреждения "Комитет экологического регулирования и контроля Министерства энергетики Республики Казахстан" и его территориальных органов"
Приказ Ответственного секретаря Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 1 августа 2019 года № 9-П
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 30.07.2019.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 17 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2019 года № 479 "Некоторые вопросы Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан" и статьи 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480 "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Отменить приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 20 октября 2014 года № 62 "Об утверждении Положений республиканского государственного учреждения "Комитет экологического регулирования и контроля Министерства энергетики Республики Казахстан" и его территориальных органов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9824, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" от 10 ноября 2014 года.
2. Комитету экологического регулирования и контроля Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу 30 июля 2019 года.
Министр М. Мирзагалиев