"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша мемлекеттік кірістер департаменттерінің және олардың аумақтық органдарының ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 522 бұйрығына және "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің мемлекеттік мекемелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының м.а. 2016 жылғы 21 қазандағы № 595 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Төрағасының 2019 жылғы 17 қыркүйектегі № 427 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің (бұдан әрі – Комитет) кейбір бұйрықтарына мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша мемлекеттік кірістер департаменттерінің және олардың аумақтық органдарының ережелерін бекіту туралы" Комитет Төрағасының 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 522 бұйрығында":
1-тармақта:
67) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"67) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Алтай ауданы - Алтай қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесі осы бұйрыққа 67-қосымшаға сәйкес;";
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес бекітілген Комитеттің Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Департаменттің заңды мекенжайы: пошта индексі 020000, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 21 "А".";
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес бекітілген Комитеттің Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Көкшетау қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 021200, Қазақстан Республикасы, Ақмол заңды мекенжайы: пошта индексі 020000, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 21 "А".";
көрсетілген бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес бекітілген Комитеттің Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жарқайың ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в приказ Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 7 сентября 2016 года № 522 "Об утверждении положений Департаментов государственных доходов Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан по областям, городам республиканского значения и столицы и их территориальных органов" и приказ исполняющего обязанности Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 21 октября 2016 года № 595 "Об утверждении положений государственных учреждений Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
Приказ Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 17 сентября 2019 года № 427
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые приказы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (далее – Комитет) следующие изменения и дополнение:
1) в приказе Председателя Комитета от 7 сентября 2016 года № 522 "Об утверждении положений Департаментов государственных доходов Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан по областям, городам республиканского значения и столицы и их территориальных органов":
в пункте 1:
в подпункт 67) вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в Положении о Департаменте государственных доходов по Акмолинской области Комитета, утвержденном согласно приложению 1 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Департамента: почтовый индекс 020000, Республика Казахстан, Акмолинская область, город Кокшетау, проспект Нурсултана Назарбаева 21 "А".";
в Положении об Управлении государственных доходов по городу Кокшетау Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета, утвержденном согласно приложению 2 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 020000, Республика Казахстан, Акмолинская область, город Кокшетау, проспект Нурсултана Назарбаева 21 "А".";
в Положении об Управлении государственных доходов по Жаркаинскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета, утвержденном согласно приложению 15 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 021200, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Жарқайың ауданы, Державинск қаласы, Ниязбаев көшесі, 35 "А".";
көрсетілген бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес бекітілген Комитеттің Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Бурабай ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 021700, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Шучинск қаласы, Луначарский көшесі, 90.";
көрсетілген бұйрыққа 66-қосымшаға сәйкес бекітілген Комитеттің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Өскемен қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 070018, Қазақстан Республикасы, Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 86.";
көрсетілген бұйрыққа 67-қосымшаға сәйкес бекітілген Комитеттің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Алтай қаласы - Алтай ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Алтай ауданы - Алтай қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесі";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Мемлекеттік органның толық атауы – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Алтай ауданы - Алтай қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесi.";
көрсетілген бұйрыққа 118-қосымшаға сәйкес бекітілген Комитеттің Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Приозерск қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 101100, Қазақстан Республикасы, Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, Ағыбай батыр көшесі, 18.";
көрсетілген бұйрыққа 124-қосымшаға сәйкес бекітілген Комитеттің Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Нұра ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 100900, Қазақстан Республикасы, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Нұра кенті, Абай көшесі, 50.";
көрсетілген бұйрыққа 225-1-қосымшаға сәйкес бекітілген Комитеттің Нұр-Сұлтан қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнің Байқоныр ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармағында орыс тілінде өзгеріс енгізіледі, қазақ тілінде мәтіні өзгермейді;

"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 021200, Республика Казахстан, Акмолинская область, Жаркаинский район, город Державинск, улица Ниязбаева, 35 "А".";
в Положении об Управлении государственных доходов по Бурабайскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета, утвержденном согласно приложению 19 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 021700, Республика Казахстан, Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Луначарского, 90.";
в Положении об Управлении государственных доходов по городу Усть-Каменогорск Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета, утвержденном согласно приложению 66 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления почтовый индекс 070018, Республика Казахстан, Восточно-Казахстанская область, город Усть-Каменогорск, проспект Нурсултана Назарбаева, 86.";
в Положении об Управлении государственных доходов по району Алтай – городу Алтай Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета, утвержденном согласно приложению 67 к указанному приказу:
в наименование вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в пункт 1 вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в пункт 9 вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в Положение об Управлении государственных доходов по городу Приозерск Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета, утвержденном согласно приложению 118 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 101100, Республика Казахстан, Карагандинская область, город Приозерск, улица Ағыбай батыра, 18.";
в Положении об Управлении государственных доходов по Нуринскому району Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета, утвержденном согласно приложению 124 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 100900, Республика Казахстан, Карагандинская область, Нуринский район, поселок Нура, улица Абая, 50.";
в Положении об Управлении государственных доходов по району Байқоңыр Департамента государственных доходов по городу Нур-Султану Комитета, утвержденных согласно приложению 225-1 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 010000, Республика Казахстан, город Нур-Султан, район Алматы, улица Бейімбет Майлин, здание 37.";

2) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің мемлекеттік мекемелерінің ережелерін бекіту туралы" Комитет төрағасының міндетін атқарушының 2016 жылғы 21 қазандағы № 595 бұйрығына:
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес бекітілген Комитеттің Орталық кеден зертханасы туралы ережесінде:
15-тармақтың 7) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) аумақтық мемлекеттік кірістер органдарының қызметкерлерін ведомстволық, жеке, дозиметриялық бақылауды жүргізу;";
көрсетілген бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес бекітілген Комитеттің Оқу-әдістемелік орталығы туралы ережесінде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Оқу-әдістемелік орталығы (бұдан әрі – Оқу-әдістемелік орталығы) мемлекеттік мекеме нысанындағы, Қазақстан Республикасының Үкіметімен құрылатын және таралатын, мемлекеттік кірістер органдарының қызметкерлерін даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру жөніндегі функцияларды орындауға уәкілетті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің (бұдан әрі – Комитет) мамандандырылған мемлекеттік мекемесі болып табылады.";
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. Оқу-әдістемелік орталықтың міндеттері:
1) мемлекеттік кірістер органдарының жанадан қабылданған қызметкерлерін даярлау оқыту процесін олардың кәсіби білімі мен дағдыларын алу мақсатында ұйымдастыру және қамтамасыз ету;
2) халықаралық стандарттарға сәйкес, мемлекеттік кірістер органдарының қызметкерлерін қайта даярлау және біліктілігін арттыру;
3) мемлекеттік кірістер органдарының зияткерлік, мәдени және адамгершілік дамуымен білікті кадрлармен қажеттілігін қанағаттандыру, Қазақстан Республикасының кеден, салық және өзге заңнамалары саласында дағдыларға ие болу;
4) кәсіби даярлаудың мемлекеттік және халықаралық білім беру стандарттарының оқу процесі барысында игеру және іске асыру;
5) мемлекеттік кірістер органдарының қызметкерлерінің кәсіпқойлығын арттыру мақсатында білімді тарату және беру;
6) Дүниежүзілік кеден ұйымына (бұдан әрі – ДКҰ) мүше мемлекеттердің кеден қызметі бойынша мемлекеттік кірістер органдарының қызметкерлерін оқыту бойынша халықаралық ынтымақтастықты және өзара іс - қимылды дамыту.";
13-тармақта:
1), 2) және 3) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Комитеттің, оның аумақтық органдарының қызметкерлерінің даярлауын, қайта даярлауын және біліктілігін арттыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету;
2) мемлекеттік кірістер органдарының қызметкерлерінің тұрақты оқыту сапасын жақсарту, оқу процесін ұйымдастыру нысандары мен әдістерін жаңғырту негізінде, даярлау, қайта даярлау және біліктілікті арттыруды ұйымдастыру және жүзеге асыру;

2) в приказе исполняющего обязанности Председателя Комитета от 21 октября 2016 года № 595 "Об утверждении положений государственных учреждений Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан":
в приказе о Центральной таможенной лаборатории Комитета, утвержденном согласно приложению 2 к указанному приказу:
подпункт 7) пункта 15 изложить в следующей редакции:
"7) проведение ведомственного, индивидуального, дозиметрического контроля работников территориальных органов государственных доходов;";
в Положении об Учебно-методическом центре Комитета, утвержденном согласно приложению 3 к указанному приказу:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Учебно-методический центр Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (далее – Учебно-методический центр) является специализированным государственным учреждением Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (далее – Комитет), в форме государственного учреждения, создаваемого и упраздняемого Правительством Республики Казахстан, уполномоченным на выполнение функции по подготовке, переподготовке и повышению квалификации работников органов государственных доходов.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Задачи Учебно-методического центра:
1) организация и обеспечение учебного процесса подготовки вновь принятых работников органов государственных доходов с целью получения ими профессиональных знаний и навыков;
2) переподготовка и повышение квалификации работников органов государственных доходов в соответствии с международными стандартами;
3) удовлетворение потребностей органов государственных доходов в квалифицированных кадрах с интеллектуальным, культурным и нравственным развитием, приобретении навыков в сфере таможенного, налогового и иного законодательства Республики Казахстан;
4) в ходе учебного процесса освоение и реализация государственных и международных образовательных стандартов профессиональной подготовки;
5) распространение и передача знаний с целью повышения профессионализма работников органов государственных доходов;
6) развитие международного сотрудничества и взаимодействия по обучению работников органов государственных доходов по таможенной деятельности с государствами - членами Всемирной таможенной организации (далее – ВТамО).";
в пункте 13:
подпункты 1), 2) и 3) изложить в следующей редакции:
"1) организация и обеспечение подготовки, переподготовки и повышения квалификации работников органов государственных доходов;
2) организация и осуществление подготовки, переподготовки и повышение квалификации работников органов государственных доходов на основе постоянного улучшения качества обучения, совершенствования форм и методов организации учебного процесса;

3) мемлекеттік кірістер органдарының қызметкерлерін Қазақстан Республикасының кеден, салық және өзге заңнама саласында оқыту процесін ұйымдастыру;";
13) және 14) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"13) мемлекеттік кірістер органдарының қызметкерлерін қашықтықтан оқытуды ұйымдастыру және өткізу;
14) Комитет қызметінің өзекті бағыттары бойынша талдау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу;";
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Оқу-әдістемелік орталығының құқықтары және міндеттемелері:
1) Қазақстан Республикасының және шет мемлекеттерінің кеден, салық және өзге заңнамасын қолдану практикасын талдау және қорытындылау, сондай-ақ кеден және салық заңнамасын жетілдіру бойынша ұсыныстар енгізу;
2) өз құзыреті шегінде мемлекеттік кірістер органдарының қызметкерлерін даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру мәселелері бойынша халықаралық ұйымдармен, мемлекеттік және өзге органдарымен, сондай-ақ шет елдердің құзыретті органдарымен өзара іс-қимыл жасау;
3) ұйымдастырушылық құрылым, Оқу-әдістемелік орталығы қызметкерлерінің еңбегін ынталандыру мен жұмысты ұйымдастыру нысанын анықтау бойынша ұсыныстар әзірлеу;
4) материалдық-техникалық және әлеуметтік базаны дамыту;
5) мемлекеттік кірістер органдарының қызметкерлерін даярлау, қайта даярлау және біліктілікті арттыру жүйесін жетілдіру бойынша ұсыныстар енгізу;
6) Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте талдау, оқу және шығармашылық жұмыстарын жүзеге асыру;
7) Оқу-әдістемелік орталығының қызметкерлерін қызметтік іссапарларға жіберу;
8) құзыреті шегінде Қазақстан Республикасының және басқа да мемлекеттердің оқу мекемелерімен, ұйымдарымен мемлекеттік кірістер органдары қызметкерлерінің даярлауы, қайта даярлауы және біліктілігін арттыруы бойынша өзара іс-қимыл жасау;
9) мемлекеттік кірістер органдарының қызметкерлерін жоғары денгейде оқытуды, қайта оқытуды жүзеге асыру;
10) өз құзыреті шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимылды жүргізу;
11) Оқу-әдістемелік орталығында сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықты профилактикалауға бағытталған іс-шараларды ұйымдастыру;
12) Оқу-әдістемелік орталығы қызметкерлерінің біліктілігін арттыруды тұрақты негізде қамтамасыз ету;
13) Қазақстан Республикасының заңнамасымен қарастырылған өзге де құқықтар мен міндеттемелерді жүзеге асыру.";
18-тармақ мынадай мазмұндағы 6-1) тармақшамен толықтырылсын:
"6-1) өз құзыреті шегінде жеке сипаттағы құқықтық актілерге қол қояды;".
2. Комитеттің Заң басқармасы (О.А. Әбдірахманов) заңнамада белгіленген тәртіппен:

3) организация процесса обучения работников органов государственных доходов в области таможенного, налогового и иного законодательства Республики Казахстан;";
подпункты 13) и 14) изложить в следующей редакции:
"13) организация и проведение дистанционного обучения работников органов государственных доходов;
14) организация и проведение аналитических работ по актуальным направлениям деятельности Комитета;";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Права и обязанности Учебно-методического центра:
1) анализировать и обобщать практику применения таможенного, налогового и иного законодательства в Республике Казахстан и зарубежных государствах, а также вносить предложения по совершенствованию таможенного и налогового законодательства;
2) в пределах своей компетенции взаимодействовать с государственными и иными органами, а также компетентными органами иностранных государств, международными организациями по вопросам подготовки, переподготовки и повышения квалификации работников органов государственных доходов;
3) разрабатывать предложения по организационной структуре, определению форм организации работы и стимулирования труда работников Учебно-методического центра;
4) развивать материально-техническую и социальную базу;
5) вносить предложения по совершенствованию системы подготовки, переподготовки и повышения квалификации работников органов государственных доходов;
6) осуществлять аналитическую, учебную и издательскую деятельность в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан;
7) направлять работников Учебно-методического центра в служебные командировки;
8) взаимодействовать в пределах компетенции с другими учебными заведениями, организациями Республики Казахстан и других государств по вопросам подготовки, переподготовки и повышению квалификации работников органов государственных доходов;
9) осуществлять обучение, переобучение работников органов государственных доходов на высоком уровне;
10) ведение противодействия коррупции в пределах своей компетенции;
11) организация мероприятий, направленных на профилактику коррупционных правонарушений в Учебно-методический центр;
12) на постоянной основе обеспечивать повышение квалификации работников Учебно-методического центра;
13) осуществлять иные права и обязанности, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.";
пункт 18 дополнить подпунктом 6-1) следующего содержания:
"6-1) подписывает в пределах компетенции правовые акты индивидуального характера;".
2. Юридическому управлению Комитета (Абдрахманов О.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiне енгізу үшін жолдауды;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Комитеттің облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Мемлекеттік кірістер департаменттерінің және олардың аумақтық органдарының, сондай-ақ мемлекеттік мекемелердің басшылары заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың іске асырылуы үшін қажетті шаралар қабылдасын.
4. Комитеттің Персоналды басқару және ұйымдастыру-қаржы жұмысы департаментінің Ұйымдастыру-бақылау басқармасы (Ә.Ы. Қабдуақасов) осы бұйрықты Комитеттің облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Мемлекеттік кірістер департаменттерінің және олардың аумақтық органдарының, сондай-ақ мемлекеттік мекемелердің назарына жеткізсін.
5. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер
комитеті Төрағасы М. Сұлтанғазиев

1) направление настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета.
3. Руководителям Департаментов государственных доходов по областям, городам республиканского значения и столице и их территориальных органов, а также государственных учреждений Комитета в установленном законодательством порядке принять меры, необходимые для реализации настоящего приказа.
4. Организационно-контрольному управлению Департамента управления персоналом и организационно-финансовой работы Комитета (Кабдуакасову А.Ы.) настоящий приказ довести до сведения Департаментов государственных доходов по областям, городам республиканского значения и столице и их территориальных органов, а также государственных учреждений Комитета.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Председатель Комитета
государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан
М. Султангазиев