Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті Төрағасының 2020 жылғы 20 қазандағы № 322-НҚ бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің Әкімшілік-құқықтық қамтамасыз ету және мемлекеттік сатып алулар басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрық бекітілген күннен бастап күнтізбелік он күннің ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін ресми жариялау және Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасы Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға Т. Сұлтанғазиев
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Тауарлар мен көрсетілетін
қызметтердің сапасы мен
қауіпсіздігін бақылау комитеті
төрағасының
2020 жылғы 20 қазан
№ 322-НҚ бұйрығына
қосымша
Күші жойылған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2018 жылғы 25 маусымдағы № 136-НҚ бұйрығы;
2. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті төрағасының міндетін атқарушының 2018 жылғы 17 қазандағы № 188-НҚ бұйрығы;
3. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті төрағасының міндетін атқарушының 2018 жылғы 17 қазандағы № 188-НҚ бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті төрағасының 2018 жылғы 30 қазандағы № 197-НҚ бұйрығы;

О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ Председателя Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 20 октября 2020 года № 322-НҚ
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению к настоящему приказу.
2. Управлению административно-правового обеспечения и государственных закупок Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить в течение десяти календарных дней со дня утверждения настоящего приказа направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Т. Султангазиев
Приложение к приказу
Председателя Комитета
контроля качества и
безопасности товаров и услуг
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
От 20 октября 2020 года
№ 322-ОД
Перечень утративших силу некоторых приказов
1. Приказ Председателя Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 25 июня 2018 года № 136-ОД "Об утверждении положений территориальных подразделений Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан";
2. Приказ и.о. Председателя Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 17 октября 2018 года № 188-ОД "Об утверждении положений территориальных подразделений Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан";
3. Приказ Председателя Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 30 октября 2018 года № 197-ОД "О внесении дополнений в приказ исполняющего обязанности председателя Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 17 октября 2018 года № 188-ОД "Об утверждении положений территориальных подразделений Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан";

4. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті төрағасының міндетін атқарушының 2018 жылғы 17 қазандағы № 188-НҚ бұйрығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті төрағасының 2018 жылғы 26 қарашадағы № 211-НҚ бұйрығы;
5. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі аумақтық бөлімшелерінің (аудандар мен аудандық маңызы бар қалалар) ережелерін ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті төрағасының 2019 жылғы 3 маусымдағы № 101-НҚ бұйрығы;
6. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі аумақтық бөлімшелерінің (аудандар мен аудандық маңызы бар қалалар) ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті төрағасының 2019 жылғы 3 маусымдағы № 101-НҚ бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті төрағасының 2020 жылғы 22 қаңтардағы № 22-НҚ бұйрығы.

4. Приказ Председателя Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 26 ноября 2018 года № 211-ОД "О внесении дополнения в приказ исполняющего обязанности председателя Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 17 октября 2018 года № 188-ОД "Об утверждении положений территориальных подразделений Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан";
5. Приказ Председателя Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 3 июня 2019 года № 101-НҚ "Об утверждении положений территориальных подразделений (районных и городов районного значения) республиканского государственного учреждения "Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан";
6. Приказ Председателя Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 22 января 2020 года № 22-НҚ "О внесении изменения в приказ Председателя Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 3 июня 2019 года № 101-НҚ "Об утверждении положений территориальных подразделений (районных и городов районного значения) республиканского государственного учреждения "Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан".