Көкшетау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № С-49/9 "2021-2023 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 4 қазандағы № С-10/6 шешімі
Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № С-49/9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8301 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 243 809,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 467,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 553,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –219 789,0 мың теңге;
2) шығындар – 252 217,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 408,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –8 408,7 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2021–2023 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –182 612,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 860,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –178 752,1 мың теңге;
2) шығындар – 183 936,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 323,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 323,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3- қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № С-49/9 "О бюджетах на 2021-2023 годы Красноярского сельского округа и поселка Станционный"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 4 октября 2021 года № С-10/6
Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О бюджетах на 2021-2023 годы Красноярского сельского округа и поселка Станционный" от 25 декабря 2020 года № С-49/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8301) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы –243 809,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 467,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 553,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге,
поступления трансфертов – 219 789,0 тысяч тенге;
2) затраты – 252 217,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -8 408,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 408,7 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2021–2023 годы согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 182 612,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 860,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге,
поступления трансфертов – 178 752,1 тысячи тенге;
2) затраты – 183 936,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 323,9 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 323,9 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.