Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Ақсу кенті, Қарабұлақ ауылы, Қырық құдық ауылы, Изобильное ауылының жайылымдарын Степногорск қаласы жерлерінің әкімшілік шекараларындағы геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 26 шілдедегі № А-7/337 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Жайылымдар туралы" Заңының 9-бабы 1 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Аксу кенті, Қарабұлақ ауылы, Қырық құдық ауылы, Изобильное ауылының жайылымдарын Степногорск қаласы жерлерінің әкімшілік шекараларындағы геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының схемасы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Н.З. Мұқатовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі Е.Баяхметов
Степногорск қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 26 шілдедегі
№ А-7/337 қаулысына
қосымша
Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Ақсу кенті, Қарабұлақ ауылы, Қырық құдық ауылы, Изобильное ауылының жайылымдарын Степногорск қаласы жерлерінің әкімшілік шекараларындағы геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ города Степногорска, поселка Бестобе, поселка Аксу, села Карабулак, села Кырык кудык, села Изобильное в административных границах земель города Степногорска
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 26 июля 2021 года № А-7/337
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О пастбищах", ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ города Степногорска, поселка Бестобе, поселка Аксу, села Карабулак, села Кырык кудык, села Изобильное в административных границах земель города Степногорска, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Мукатова Н.З.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Степногорска Е.Баяхметов
Приложение
к постановлению акимата
города Степногорска
от 26 июля 2021 года
№ А-7/337
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ города Степногорска, поселка Бестобе, поселка Аксу, села Карабулак, села Кырык кудык, села Изобильное в административных границах земель города Степногорска