Ақкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № С 65-1 "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 қарашадағы № С 11-1 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № С 65-1 "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8328 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Урюпинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111 931,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 729,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 107 185,9 мың теңге;
2) шығындар – 114 248,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 2316,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 316,1 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 - 2023 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 072,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 178,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 54 894,5 мың теңге;
2) шығындар – 59 668,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1 596,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 596,1 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 - 2023 жылдарға арналған Наумовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89 771,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 422,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 499,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 86 849,7 мың теңге;
2) шығындар – 89 771,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № С 65-1 "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16 ноября 2021 года № С 11-1
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № С 65-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8328), следующие изменения:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Урюпинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 111 931,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 729,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 107 185,9 тысяч тенге;
2) затраты – 114 248,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 316,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 316,1 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 072,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 178,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 894,5 тысяч тенге;
2) затраты – 59 668,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 596,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 596,1 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Наумовского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 89 771,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 422,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 499,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86 849,7 тысяч тенге;
2) затраты – 89 771,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:

"9. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қарасай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 787,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 856,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 44 931,5 мың теңге;
2) шығындар – 47 146,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -358,3 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 358,3 мың теңге.";
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021 - 2023 жылдарға арналған Новорыбинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 045,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 323,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 371,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 73 350,4 мың теңге;
2) шығындар – 77 660,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1 615,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 615,0 мың теңге.";
13 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2021 - 2023 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 025,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 748,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26 276,9 мың теңге;
2) шығындар – 30 376,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1 351,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 351,0 мың теңге.";
15 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2021 - 2023 жылдарға арналған Жалғызқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 405,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 819,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 660,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 59 925,8 мың теңге;
2) шығындар – 61 803,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -398,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 398,0 мың теңге.";
17 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"9. Утвердить бюджет Карасайского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 787,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 856,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 931,5 тысяч тенге;
2) затраты – 47 146,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -358,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 358,3 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Новорыбинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 045,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 323,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 371,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73 350,4 тысяч тенге;
2) затраты – 77 660,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 615,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 615,0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Енбекского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 025,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 748,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 276,9 тысяч тенге;
2) затраты – 30 376,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 351,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 351,0 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Жалгызкарагайского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 405,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 819,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 660,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 925,8 тысяч тенге;
2) затраты – 61 803,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -398,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 398,0 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции: