Аршалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 13/7 "Аршалы ауданының елді мекендерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 тамыздағы № 13/5 шешімі
Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "Аршалы ауданының елді мекендерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2017 жылғы 14 наурыздағы № 13/7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5885 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Аршалы ауданының елді мекендері аумағында жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Е.Қазбеков
Аршалы аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 19 тамыздағы
№ 13/5 шешіміне
қосымша
Аршалы аудандық
мәслихатының

О внесении изменения в решение Аршалынского районного маслихата от 14 марта 2017 года № 13/7 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Аршалынского района"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 19 августа 2021 года № 13/5
Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Аршалынского района" от 14 марта 2017 года № 13/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5885) следующее изменение:
определение количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Аршалынского района, утвержденное указанным решением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Е.Казбеков
Приложение к решению
Аршалынского районного
маслихата от 19 августа
2021 года № 13/5
Утверждено
решением Аршалынского
районного маслихата