Атбасар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С 47/12 "2021-2023 жылдарға арналған Атбасар қаласының, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 шілдедегі № 7С 6/2 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Атбасар қаласының, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С 47/12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8302 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 618 220,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 157 232,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 663,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 456 325,9 мың теңге;
2) шығындар – 686 768,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -68 547,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 68 547,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 68 547,9 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 161,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 445,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 6 716,7 мың теңге;
2) шығындар – 9 877,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -716,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 716,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 716,0 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6С 47/12 "О бюджетах города Атбасар, сел и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22 июля 2021 года № 7С 6/2
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджетах города Атбасар, сел и сельских округов на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6С 47/12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8302) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 618 220,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 157 232,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 4 663,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 456 325,9 тысяч тенге;
2) затраты – 686 768,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -68 547,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 68 547,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 68 547,9 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Бастау на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 161,7 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 445,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 6 716,7 тысяч тенге;
2) затраты – 9 877,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -716,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 716,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 716,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:

4 500,0
Ғимаратты ағымдағы жөндеу (қасбет)
2 400,0
Бастау ауылдық округінің бюджеті
1 254,7
Көшені жарықтандыру желілерін ұстау және қызмет көрсету, электр энергиясына ақы төлеу
957,6
Кіруді бақылау және басқару жүйесін (ҚББЖ) сатып алу
297,1
Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджеті
189,0
Кіруді бақылау және басқару жүйесін орнату (ҚББЖ)
189,0
Областық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
455 592,3
Атбасар қаласының бюджеті
197 323,5
Атбасар қаласының Буденный, Х.Қошанбаев көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
33 175,8
Атбасар қаласының Мир, М.Мәметова көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
24 257,7
Атбасар қаласының Жеңіс, С.Сейфуллин көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
73 219,0
Атбасар қаласының Әлия Молдағұлова, Электростанционная көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
34 515,9
Атбасар қаласының Өндіріс көшесі бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу (Н.Нұрсейітов көшесінен Жеңіс көшесіне дейін)
32 155,1
Новосельское ауылының бюджеті
16 606,5
Атбасар ауданының Новосельское ауылында Бірлік көшесі бойынша асфальтбетонды жабыны бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
16 606,5
Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджеті
23 911,9
Атбасар ауданының Сочинское ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
23 911,9
Сепе ауылдық округінің бюджеті
217 750,4
Атбасар ауданының Сепе ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
217 750,4
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
176 400,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
176 400,0
Атбасар ауданының Полтавка ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
148 372,0
Атбасар ауданының Титовка ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
28 028,0

4 500,0
Текущий ремонт здания (фасад)
2 400,0
Бюджет сельского округа Бастау
1 254,7
Содержание и обслуживание линий уличного освещения, оплата за электроэнергию
957,6
Приобретение системы контроля и управления доступом (СКУД)
297,1
Бюджет Шункыркольского сельского округа
189,0
Установка системы контроля и управления доступом (СКУД)
189,0
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
455 592,3
Бюджет города Атбасар
197 323,5
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Буденного, Х.Кошанбаева
33 175,8
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Мира, М.Маметовой
24 257,7
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Женис, С.Сейфуллина
73 219,0
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Алии Молдагуловой, Электростанционная
34 515,9
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улице Ондирис (от улицы Н.Нурсеитова до улицы Женис)
32 155,1
Бюджет села Новосельское
16 606,5
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтобетоным покрытием по улице Бирлик в селе Новосельское
16 606,5
Бюджет Шункыркольского сельского округа
23 911,9
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Сочинское
23 911,9
Бюджет Сепеевского сельского округа
217 750,4
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Сепе Атбасарского района
217 750,4
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
176 400,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
176 400,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Полтавка Атбасарского района
148 372,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Титовка Атбасарского района
28 028,0