2022-2024 жылдарға арналған Сергеевка ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/12 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Сергеевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83 184,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 107,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 010,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 76 067,1 мың теңге;
2) шығындар – 84 657,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 473,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 473,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 473,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2022 № 7С 25/11 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Сергеевка ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Сергеевка ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 7 397 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.

О бюджете Сергеевского сельского округа на 2022-2024 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2021 года № 7С 12/12.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Сергеевского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 184,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 107,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 010,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76 067,1 тысяч тенге;
2) затраты – 84 657,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 473,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 473,0 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 473,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2022 № 7С 25/11 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть в бюджете Сергеевского сельского округа на 2022 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Сергеевского сельского округа в сумме 7 397 тысяч тенге.

3. 2022 жылға арналған Сергеевка ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
4. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Қамбатыров
Атбасар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С 12/12 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Сергеевка ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2022 № 7С 25/11 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

3. Учесть, что в бюджете Сергеевского сельского округа на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Комбатуров
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С 12/12
Бюджет Сергеевского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2022 № 7С 25/11 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

20 978
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
19 598
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
19 598
001
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19 598
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
880
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
880
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
380
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
500
12
Көлiк және коммуникация
500
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
500
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерiн сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Қарыздар түсімі
0
Қарыздарды өтеу
0
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Атбасар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С 12/12 шешіміне
4 қосымша
2022 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2022 № 7С 25/11 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сумма, тысячи тенге
Барлығы
68 670,1
Аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
2 592,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
2 092,0
Облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 045,1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру шеңберінде Сергеевка ауылында ашық спорт алаңын орнату
14 285,6
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру шеңберінде Сергеевка ауылы А.Құнанбаев көшесіндегі автожол учаскесін орташа жөндеу
4 516,5
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
43,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1 200,0
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
45 960,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге

20 978
01
Государственные услуги общего характера
19 598
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
19 598
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
19 598
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
880
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
880
008
Освещение улиц в населенных пунктах
380
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
500
12
Транспорт и коммуникации
500
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
500
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
500
III. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Поступление займов
0
Погашение займов
0
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С 12/12
Целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на 2022 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2022 № 7С 25/11 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Всего
68 670,1
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
2 592,0
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
500,0
На оплату труда административных государственных служащих
2 092,0
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
20 045,1
Устройство открытой спортивной площадки в селе Сергеевка, в рамках реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
14 285,6
Средний ремонт участка автодороги по ул.А.Кунанбаева в селе Сергеевка, в рамках реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі
4 516,5
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
43,0
На оплату труда административных государственных служащих
1 200,0
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
45 960,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий