Астрахан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-79-2 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің және Каменка ауылының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 1 қазандағы № 7С-12-2 шешімі
Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің және Каменка ауылының бюджеттері туралы" Астрахан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-79-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8314 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 6, 7, 9, 10, 12 қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының хатшысы М.Қожахмет
Астрахан аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 1 қазандағы
№ 7C-12-2 шешіміне
1 қосымша
Астрахан аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6C-79-2 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6С-79-2 "О бюджетах сельских округов и села Каменка на 2021-2023 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 1 октября 2021 года № 7С-12-2
Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и села Каменка на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6С-79-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8314) следующие изменения:
приложения 1, 6, 7, 9, 10, 12 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Астраханского районного маслихата М.Кожахмет
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 1 октября
2021 года № 7С-12-2
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6C-79-2
Бюджет Астраханского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ