Есіл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 82/2 "2021-2023 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 тамыздағы № 11/2 шешімі
Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 82/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тізілімінде № 8324 болып тіркелген ) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 190439,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 55169 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 44 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 135226,9 мың теңге;
2) шығындар – 193519,8 мың теңге;";
2 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 17054,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1626 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15388,7 мың теңге;
2) шығындар – 18747,9 мың теңге;";
3 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 19598,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2049 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 221 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17328,8 мың теңге;
2) шығындар – 21119,3 мың теңге;";
4 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 17297,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1926 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15371,4 мың теңге;
2) шығындар – 22245,2 мың теңге;";
5 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 17972,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3612 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14360,3 мың теңге;
2) шығындар – 20783,2 мың теңге;";
6 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 19487 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3007 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16480 мың теңге;
2) шығындар – 22865,8 мың теңге;";
7 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 13977,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 567 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13310,6 мың теңге;
2) шығындар – 14827,4 мың теңге;";
8 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 15494,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1748 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13746,9 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Есильского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 82/2 "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 20 августа 2021 года № 11/2
Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 82/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8324) следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 190439,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 55169 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 44 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 135226,9 тысяч тенге;
2) затраты – 193519,8 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 17054,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1626 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15388,7 тысяч тенге;
2) затраты – 18747,9 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 19598,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2049 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 221 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 17328,8 тысяч тенге;
2) затраты – 21119,3 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 17297,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1926 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15371,4 тысячи тенге;
2) затраты – 22245,2 тысячи тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 17972,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3612 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 14360,3 тысячи тенге;
2) затраты – 20783,2 тысячи тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 19487 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3007 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16480 тысяч тенге;
2) затраты – 22865,8 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 13977,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 567 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13310,6 тысяч тенге;
2) затраты – 14827,4 тысячи тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 15494,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1748 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13746,9 тысяч тенге;

Есіл ауданының Есіл қаласында 7 балалар спорттық-сауықтыру алаңдарын (20м. х 20м.) жайластыру және абаттандыру
39670,4
Есіл ауданы Есіл қаласының жаяу жүргіншілер жолдарын жайластыруға
9130
Есіл ауданы Есіл қаласының Ғарышкерлер көшесі бойымен саябақты жайластыру және абаттандыру
19023
Есіл ауданының Есіл қаласындағы орталық алаңды абаттандыру
6685,4
Есіл қаласындағы вокзал маңы алаңы скверін жайластыру және абаттандыру
6629,9
Есіл қаласын абаттандыру (қала аумағында қоқыс алаңдарын дайындау және монтаждау)
2123,6
Есіл қаласында шағын футбол алаңын орнату
15026
Есіл ауданы Есіл қаласының автомобиль жолдарын шұңқырлы жөндеу
30000
Есіл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 20 тамыздағы
№ 11/2 шешіміне
17 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 82/2 шешіміне
47 қосымша
2021 жылға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
54160
Ағымдағы нысаналы трансферттер
54160
оның ішінде мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге:
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласы әкімінің аппараты
6938,6
Ақмола облысы Есіл ауданы Ақсай ауылы әкімінің аппараты
3508,7
Ақмола облысы Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округі әкімінің аппараты
3951,8
Ақмола облысы Есіл ауданы Двуречный ауылдық округі әкімінің аппараты
3166,4
Ақмола облысы Есіл ауданы Жаныспай ауылдық округі әкімінің аппараты
3039,3
Ақмола облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округі әкімінің аппараты
3837
Ақмола облысы Есіл ауданы Интернациональный ауылдық округі әкімінің аппараты
2254,9
Ақмола облысы Есіл ауданы Красногорский кенті әкімінің аппараты
3521,9
Ақмола облысы Есіл ауданы Қаракөл ауылдық округі әкімінің аппараты
2029
Ақмола облысы Есіл ауданы Московский ауылы әкімінің аппараты
3583,4
Ақмола облысы Есіл ауданы Орловка ауылы әкімінің аппараты
2187,9
Ақмола облысы Есіл ауданы Свободный ауылдық округі әкімінің аппараты
5020,1
Ақмола облысы Есіл ауданы Юбилейный ауылдық округі әкімінің аппараты
3376,5
Ақмола облысы Есіл ауданы Красивинский ауылдық округі әкімінің аппараты
5413,9

Обустройство и благоустройство 7 детских спортивно-оздоровительных площадок (20м. х 20 м.) в городе Есиль Есильского района
39670,4
Обустройство пешеходных дорожек в городе Есиль Есильского района
9130
Обустройство и благоустройство сквера по улице Гарышкерлер в городе Есиль Есильского района
19023
Благоустройство центральной площади в городе Есиль Есильского района
6685,4
Обустройство и благоустройство сквера привокзальной площади в городе Есиль
6629,9
Благоустройство города Есиль (изготовление и монтаж мусорных площадок на территории города)
2123,6
Устройство мини-футбольной площадки в городе Есиль
15026
Ямочный ремонт автомобильных дорог города Есиль Есильский район
30000
Приложение 17 к решению
Есильского районного
маслихата от 20 августа
2021 года № 11/2
Приложение 47 к решению
Есильского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 82/2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2021 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
54160
Целевые текущие трансферты
54160
в том числе на оплату труда государственных служащих :
Аппарат акима города Есиль Есильского района Акмолинской области
6938,6
Аппарат акима села Аксай Есильского района Акмолинской области
3508,7
Аппарат акима Бузулукского сельского округа Есильского района Акмолинской области
3951,8
Аппарат акима Двуреченского сельского округа Есильского района Акмолинской области
3166,4
Аппарат акима Жаныспайского сельского округа Есильского района Акмолинской области
3039,3
Аппарат акима Зареченского сельского округа Есильского района Акмолинской области
3837
Аппарат акима Интернационального сельского округа Есильского района Акмолинской области
2254,9
Аппарат акима поселка Красногорский Есильского района Акмолинской области
3521,9
Аппарат акима Каракольского сельского округа Есильского района Акмолинской области
2029
Аппарат акима села Московское Есильского района Акмолинской области
3583,4
Аппарат акима села Орловка Есильского района Акмолинской области
2187,9
Аппарат акима Свободненского сельского округа Есильского района Акмолинской области
5020,1
Аппарат акима Юбилейного сельского округа Есильского района Акмолинской области
3376,5
Аппарат акима Красивинского сельского округа Есильского района Акмолинской области
5413,9