Есіл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 82/2 "2021-2023 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қарашадағы № 14/2 шешімі
Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 82/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тізілімінде № 8324 болып тіркелген ) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 177939,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 55169 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 44 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 122726,5 мың теңге;
2) шығындар – 181019,4 мың теңге;";
2 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 19150,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2715 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 51 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16384,7 мың теңге;
2) шығындар – 20843,9 мың теңге;";
3 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 19934,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2049 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 221 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17664,8 мың теңге;
2) шығындар – 21455,3 мың теңге;";
4 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 18397,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2726 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15671,4 мың теңге;
2) шығындар – 23345,2 мың теңге;";
5 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 17674,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2812 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14862,3 мың теңге;
2) шығындар – 20485,2 мың теңге;";
6 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 19196 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3007 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16189 мың теңге;
2) шығындар – 22574,8 мың теңге;";
7 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 14337,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 723 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 49 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13565,6 мың теңге;
2) шығындар – 15187,4 мың теңге;";
8 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 15468,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1464 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14004,2 мың теңге;
2) шығындар – 16251,2 мың теңге;";

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 82/2 "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 19 ноября 2021 года № 14/2
Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 82/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8324) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 177939,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 55169 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 44 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 122726,5 тысяч тенге;
2) затраты – 181019,4 тысячи тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 19150,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2715 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 51 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 16384,7 тысяч тенге;
2) затраты – 20843,9 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 19934,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2049 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 221 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 17664,8 тысяч тенге;
2) затраты – 21455,3 тысячи тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 18397,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2726 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15671,4 тысячи тенге;
2) затраты – 23345,2 тысячи тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 17674,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2812 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14862,3 тысячи тенге;
2) затраты – 20485,2 тысячи тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 19196 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3007 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16189 тысяч тенге;
2) затраты – 22574,8 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 14337,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 723 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 49 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13565,6 тысяч тенге;
2) затраты – 15187,4 тысячи тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 15468,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1464 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 14004,2 тысячи тенге;
2) затраты – 16251,2 тысячи тенге;";

3466,4
Ақмола облысы Есіл ауданы Жаныспай ауылдық округі әкімінің аппараты
3541,3
Ақмола облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округі әкімінің аппараты
3546
Ақмола облысы Есіл ауданы Знаменка ауылы әкімінің аппараты
2585,6
Ақмола облысы Есіл ауданы Интернациональный ауылдық округі әкімінің аппараты
2512,2
Ақмола облысы Есіл ауданы Красногорский кенті әкімінің аппараты
3521,9
Ақмола облысы Есіл ауданы Қаракөл ауылдық округі әкімінің аппараты
1915
Ақмола облысы Есіл ауданы Московский ауылы әкімінің аппараты
3583,4
Ақмола облысы Есіл ауданы Орловка ауылы әкімінің аппараты
2788,9
Ақмола облысы Есіл ауданы Свободный ауылдық округі әкімінің аппараты
5020,1
Ақмола облысы Есіл ауданы Юбилейный ауылдық округі әкімінің аппараты
3376,5
Ақмола облысы Есіл ауданы Красивинский ауылдық округі әкімінің аппараты
5413,9

3466,4
Аппарат акима Жаныспайского сельского округа Есильского района Акмолинской области
3541,3
Аппарат акима Зареченского сельского округа Есильского района Акмолинской области
3546
Аппарат акима села Знаменка Есильского района Акмолинской области
2585,6
Аппарат акима Интернационального сельского округа Есильского района Акмолинской области
2512,2
Аппарат акима поселка Красногорский Есильского района Акмолинской области
3521,9
Аппарат акима Каракольского сельского округа Есильского района Акмолинской области
1915
Аппарат акима села Московское Есильского района Акмолинской области
3583,4
Аппарат акима села Орловка Есильского района Акмолинской области
2788,9
Аппарат акима Свободненского сельского округа Есильского района Акмолинской области
5020,1
Аппарат акима Юбилейного сельского округа Есильского района Акмолинской области
3376,5
Аппарат акима Красивинского сельского округа Есильского района Акмолинской области
5413,9