2022-2024 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-18/2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Шортанды кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 366 605,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 218,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 400 мың теңге;
трансферттер түсімі – 325 987 мың теңге;
2) шығындар – 366 606,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 01.06.2022 № 7С-25/3 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.09.2022 № 7С-30/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.11.2022 № 7С-32/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2022-2024 жылдарға арналған Жолымбет кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 145 909 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 52 241 мың теңге;
трансферттер түсімі – 93 668 мың теңге;
2) шығындар – 152 539 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-6 630) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 630 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 01.06.2022 № 7С-25/3 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.09.2022 № 7С-30/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.11.2022 № 7С-32/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. 2022-2024 жылдарға арналған Дамса ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 129 327,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 917,2 мың теңге;

О бюджетах поселков, сельских округов на 2022-2024 годы
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2021 года № 7С-18/2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Шортанды на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 366 605,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 218,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 325 987 тысяч тенге;
2) затраты – 366 606,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-0,2) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 01.06.2022 № 7С-25/3 (вводится в действие с 01.01.2022); от 30.09.2022 № 7С-30/2 (вводится в действие с 01.01.2022); от 18.11.2022 № 7С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет поселка Жолымбет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 145 909 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 52 241 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93 668 тысяч тенге;
2) затраты – 152 539 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-6 630) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 630 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 01.06.2022 № 7С-25/3 (вводится в действие с 01.01.2022); от 30.09.2022 № 7С-30/2 (вводится в действие с 01.01.2022); от 18.11.2022 № 7С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет Дамсинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 129 327,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 917,2 тысяч тенге;

салықтық емес түсімдер – 22,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 345,6 мың тенге;
трансферттер түсімі – 105 042,5 мың теңге;
2) шығындар – 131 991,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2 663,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 663,9 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 01.06.2022 № 7С-25/3 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.09.2022 № 7С-30/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.11.2022 № 7С-32/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. 2022-2024 жылдарға арналған Новокубанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 517,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 355 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 080 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 082,1 мың теңге;
2) шығындар – 32 517,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 01.06.2022 № 7С-25/3 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.09.2022 № 7С-30/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.11.2022 № 7С-32/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. 2022-2024 жылдарға арналған Бозайғыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 159 480,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 345 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 812,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 123 323,4 мың теңге;
2) шығындар – 165 680,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-6 200) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 200 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 01.06.2022 № 7С-25/3 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.09.2022 № 7С-30/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.11.2022 № 7С-32/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

неналоговые поступления – 22,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 345,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 105 042,5 тысяч тенге;
2) затраты – 131 991,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-2 663,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 663,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 01.06.2022 № 7С-25/3 (вводится в действие с 01.01.2022); от 30.09.2022 № 7С-30/2 (вводится в действие с 01.01.2022); от 18.11.2022 № 7С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Утвердить бюджет Новокубанского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 517,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 355 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 080 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 082,1 тысяч тенге;
2) затраты – 32 517,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 4 - с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 01.06.2022 № 7С-25/3 (вводится в действие с 01.01.2022); от 30.09.2022 № 7С-30/2 (вводится в действие с 01.01.2022); от 18.11.2022 № 7С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Утвердить бюджет сельского округа Бозайгыр на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 159 480,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 345 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 812,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 123 323,4 тысяч тенге;
2) затраты – 165 680,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-6 200) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 200 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 01.06.2022 № 7С-25/3 (вводится в действие с 01.01.2022); от 30.09.2022 № 7С-30/2 (вводится в действие с 01.01.2022); от 18.11.2022 № 7С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2022).

Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 01.06.2022 № 7С-25/3 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.11.2022 № 7С-32/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. 2022-2024 жылдарға арналған Раевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 596,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 017 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 579,2 мың теңге;
2) шығындар – 32 016,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1 420) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 420 мың теңге.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 01.06.2022 № 7С-25/3 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.09.2022 № 7С-30/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.11.2022 № 7С-32/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10. 2022-2024 жылдарға арналған Пригородный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 363,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 124,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 585,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 78 653,6 мың теңге;
2) шығындар – 86 161,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3 797,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 797,8 мың теңге.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 01.06.2022 № 7С-25/3 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.09.2022 № 7С-30/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.11.2022 № 7С-32/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
11. 2022-2024 жылдарға арналған Новоселовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 244,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 547 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 780 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 917,4 мың теңге;
2) шығындар – 22 044,4 мың теңге;

Сноска. Пункт 8 - с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 01.06.2022 № 7С-25/3 (вводится в действие с 01.01.2022); от 18.11.2022 № 7С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
9. Утвердить бюджет Раевского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 596,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 017 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 579,2 тысяч тенге;
2) затраты – 32 016,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-1 420) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 420 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 01.06.2022 № 7С-25/3 (вводится в действие с 01.01.2022); от 30.09.2022 № 7С-30/2 (вводится в действие с 01.01.2022); от 18.11.2022 № 7С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
10. Утвердить бюджет Пригородного сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 363,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 124,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 585,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78 653,6 тысяч тенге;
2) затраты – 86 161,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3 797,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 797,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 01.06.2022 № 7С-25/3 (вводится в действие с 01.01.2022); от 30.09.2022 № 7С-30/2 (вводится в действие с 01.01.2022); от 18.11.2022 № 7С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
11. Утвердить бюджет Новоселовского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 244,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 547 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 780 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 917,4 тысяч тенге;
2) затраты – 22 044,4 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-800) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 800 мың теңге.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 30.09.2022 № 7С-30/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.11.2022 № 7С-32/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
12. 2022 жылға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін 148 233 мың теңге сомасындағы бюджеттік субвенциялар көлемдері есепке алынсын, оның ішінде:
Шортанды кенті – 18 145 мың теңге;
Дамса ауылдық округі – 18 056 мың теңге;
Новокубанка ауылдық округі – 15 199 мың теңге;
Бектау ауылдық округі – 20 070 мың теңге;
Петровка ауылдық округі – 10 831 мың теңге;
Андреевка ауылдық округі – 12 822 мың теңге;
Раевский сельский округ – 18 126 тысяч тенге;
Пригородный сельский округ – 18 523 тысяч тенге;
Новоселовский сельский округ – 11 461 тысяч тенге;
сельский округ Бозайгыр – 5 000 тысяч тенге.
13. Жолымбет кентінің бюджетінде 2022 жылға арналған аудандық бюджетке 18 708 мың теңге сомасында, 2023 жылға 17 423 мың теңге сомасында, 2024 жылға 18 567 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлар есепке алынсын.
14. 2022-2024 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттерінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер, тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес есепке алынсын.
15. 2022 жылға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттерінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 37 қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
15-1. 2022 жылға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 38 қосымшаға сәйкес есепке алынсын.

3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-800) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 800 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 30.09.2022 № 7С-30/2 (вводится в действие с 01.01.2022); от 18.11.2022 № 7С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
12. Учесть объемы бюджетных субвенций на 2022 год, передаваемых из районного бюджета бюджетам поселков, сельских округов в сумме 148 233 тысяч тенге, в том числе:
поселок Шортанды – 18 145 тысяч тенге;
Дамсинский сельский округ – 18 056 тысяч тенге;
Новокубанский сельский округ – 15 199 тысяч тенге;
сельский округ Бектау – 20 070 тысяч тенге;
Петровский сельский округ – 10 831 тысяч тенге;
Андреевский сельский округ – 12 822 тысяч тенге;
Раевский сельский округ – 18 126 тысяч тенге;
Пригородный сельский округ – 18 523 тысяч тенге;
Новоселовский сельский округ – 11 461 тысяч тенге;
сельский округ Бозайгыр – 5 000 тысяч тенге.
13. Учесть бюджетные изъятия в бюджете поселка Жолымбет в районный бюджет на 2022 год в сумме 18 708 тысяч тенге, на 2023 год в сумме 17 423 тысяч тенге, на 2024 год в сумме 18 567 тысяч тенге.
14. Учесть в бюджетах поселков, сельских округов на 2022-2024 годы целевые трансферты из республиканского бюджета, согласно приложениям 34, 35, 36 соответственно.
15. Учесть в бюджетах поселков, сельских округов на 2022 год целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 37.
15-1. Учесть в бюджетах поселков, сельских округов целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год, согласно приложению 38.

Ескерту. Шешім 15-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 01.06.2022 № 7С-25/3 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық
мәслихатының хатшысы
Г.Сәдуақасова
Шортанды аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С-18/2 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Шортанды кентінің бюджеті

Сноска. Решение дополнено пунктом 15-1 в соответствии с решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 01.06.2022 № 7С-25/3 (вводится в действие с 01.01.2022).
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шортандинского
районного маслихата
Г.Садвокасова
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного
маслихата № 7С-18/2
от 23 декабря 2021 года
Бюджет поселка Шортанды на 2022 год

№ 7С-18/2 шешіміне
34 қосымша
2022 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 34-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 18.11.2022 № 7С-32/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
17316,8
оның ішінде:
стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары, мемлекеттік ұйымдарының жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге, оның ішінде:

маслихата № 7С-18/2
от 23 декабря 2021 года
Целевые трансферты из республиканского бюджета на 2022 год
Сноска. Приложение 34 - в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 18.11.2022 № 7С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
17316,8
в том числе:
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения, в том числе:

524508,7
оның ішінде:
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
27828,2
Шортанды ауданы Жолымбет кентінде спорт алаңын орнатуға
14392
Шортанды ауданы Дамса ауылында спорт алаңын орнатуға
13436,2
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға, оның ішінде:
180380
Шортанды кентіндегі Шәуәлі Рахымжанов атындағы орталық саябақты абаттандыруға
70000
Дамса ауылында тұрғын үйлерді ағымдағы жөндеуге
38404
Шортанды кентінде тұрғын үйлерді ағымдағы жөндеуге
36596
Шортанды кентінде 2 ойын алаңын орнатуға
16300
Пригородное ауылында ойын алаңын орнатуға
6890
Бозайғыр ауылында ойын алаңын орнатуға
5890
Степное ауылында ойын алаңын орнатуға
6300
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге, оның ішінде:
30000
Шортанды кентінде жазғы су құбырын ағымдағы жөндеуге
30000
жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге, оның ішінде:
284580,5
Шортанды ауданы Бозайғыр ауылының көше-жол желісін орташа жөндеуге
92443,9
Шортанды ауданы Жолымбет кентінің көше-жол желісін орташа жөндеуге
75000
Шортанды ауданы Пригородный ауылының көше-жол желісін орташа жөндеуге
30000
Шортанды ауданы Андреевка ауылының көше-жол желісін орташа жөндеуге
20000
Шортанды ауданы Петровка ауылының көше-жол желісін орташа жөндеуге
20000
Шортанды ауданы Шортанды кентінің көше-жол желісін орташа жөндеуге
30000
Шортанды ауданының Пригородное - Камышенка автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге
17136,6
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге, оның ішінде:
1720
Шортанды кенті
364
Жолымбет кенті
111
Дамса ауылдық округі
122
Новокубанка ауылдық округі
78
Бозайғыр ауылдық округі
132
Бектау ауылдық округі
277
Андреевка ауылдық округі
110
Раевка ауылдық округі
56
Петровка ауылдық округі
99
Пригородный ауылдық округі
271
Новоселовка ауылдық округі
100
Шортанды аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С-18/2 шешіміне
38 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 38-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 01.06.2022 № 7С-25/3 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 18.11.2022 № 7С-32/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Нысаналы ағымдағы трансферттер

524508,7
в том числе:
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
27828,2
на устройство спортивной площадки в поселке Жолымбет Шортандинского района
14392
на устройство спортивной площадки в селе Дамса Шортандинского района
13436,2
на развитие жилищно-коммунального хозяйства, в том числе:
180380
на благоустройство центрального парка имени Шауали Рахимжанова в поселке Шортанды
70000
на текущий ремонт жилых домов в селе Дамса
38404
на текущий ремонт жилых домов в поселке Шортанды
36596
на устройство 2-х игровых площадок в поселке Шортанды
16300
на устройство игровой площадки в селе Пригородное
6890
на устройство игровой площадки в селе Бозайгыр
5890
на устройство игровой площадки в селе Степное
6300
на ремонт системы водоснабжения и водоотведения, в том числе:
30000
на текущий ремонт летнего водопровода в поселке Шортанды
30000
на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе:
284580,5
на средний ремонт улично-дорожной сети села Бозайгыр Шортандинского района
92443,9
на средний ремонт улично-дорожной сети поселка Жолымбет Шортандинского района
75000
на средний ремонт улично-дорожной сети села Пригородное Шортандинского района
30000
на средний ремонт улично-дорожной сети села Андреевка Шортандинского района
20000
на средний ремонт улично-дорожной сети села Петровка Шортандинского района
20000
на средний ремонт улично-дорожной сети поселка Шортанды Шортандинского района
30000
на текущий ремонт автомобильной дороги Пригородное - Камышенка Шортандинского района
17136,6
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий, в том числе:
1720
поселок Шортанды
364
поселок Жолымбет
111
Дамсинский сельский округ
122
Новокубанский сельский округ
78
сельский округ Бозайгыр
132
сельский округ Бектау
277
Андреевский сельский округ
110
Раевский сельский округ
56
Петровский сельский округ
99
Пригородный сельский округ
271
Новоселовский сельский округ
100
Приложение 38 к решению
Шортандинского районного
маслихата № 7С-18/2
от 23 декабря 2021 года
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год
Сноска. Решение дополнено приложением 38 в соответствии с решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 01.06.2022 № 7С-25/3 (вводится в действие с 01.01.2022); в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 18.11.2022 № 7С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты