"Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының әскери бөлімдері мен әскери оқу орындарын жеке броньды қорғау, белсенді қорғаныс, арнайы операцияларды қамтамасыз ету, инженерлік қару-жарақ құралдарымен, күзеттің техникалық құралдарымен, жарылғыш заттармен және жару құралдарымен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2019 жылғы 1 тамыздағы № 669 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2021 жылғы 3 қарашадағы № 680 бұйрығы.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының әскери бөлімдері мен әскери оқу орындарын жеке броньды қорғау, белсенді қорғаныс, арнайы операцияларды қамтамасыз ету, инженерлік қару-жарақ құралдарымен, күзеттің техникалық құралдарымен, жарылғыш заттармен және жару құралдарымен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2019 жылғы 1 тамыздағы № 669 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19211 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің этолондық бақылау банкінде 2019 жылғы 14 тамызда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының әскери бөлімдерін, оқу бөлімдері мен әскери оқу орындарын жеке броньды қорғау, белсенді қорғаныс, арнайы операцияларды қамтамасыз ету, инженерлік қару-жарақ құралдарымен, күзеттің техникалық құралдарымен, жарылғыш заттармен және жару құралдарымен жабдықтаудың заттай нормасында:
1-тарауда:
2.15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
15
Мобильді тез жазылатын инженерлік қоршау
жинақ
2
2
2
5
жергілікті жердің учаскелеріне тосқауыл қою үшін
қоғамдық тәртіпті қорғау батальонына, әскери оқу орнына және оқу бөліміне
".
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының Бас қолбасшылығы (Е. С. Ботақанов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қазақ және орыс тілдерінде электронды түрде оның көшірмесін жолдауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін жиырма жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.

О внесении изменения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 августа 2019 года № 669 "Об утверждении натуральных норм снабжения средствами индивидуальной бронезащиты, активной обороны, обеспечения специальных операций, инженерного вооружения, техническими средствами охраны, взрывчатыми веществами и средствами взрывания воинских частей и военных учебных заведений Национальной гвардии Республики Казахстан"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 3 ноября 2021 года № 680
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 августа 2019 года № 669 "Об утверждении натуральных норм снабжения средствами индивидуальной бронезащиты, активной обороны, обеспечения специальных операций, инженерного вооружения, техническими средствами охраны, взрывчатыми веществами и средствами взрывания воинских частей и военных учебных заведений Национальной гвардии Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19211, опубликован 14 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
в натуральных нормах снабжения средствами индивидуальной бронезащиты, активной обороны, обеспечения специальных операций, инженерного вооружения, техническими средствами охраны, взрывчатыми веществами и средствами взрывания воинских частей и военных учебных заведений Национальной гвардии Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
в главе 1:
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"
15
Мобильное бысро-разворачиваемое инженерное заграждение
комплект
2
2
2
5
для блокировки участков местности
на батальон по охране общественного порядка, военное учебное заведение и учебную часть
".
2. Главному командованию Национальной гвардии Республики Казахстан (Ботаканов Е.С.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего приказа направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
3) в течение двадцати рабочих дней после дня подписания настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланы Бас қолбасшысының бірінші орынбасары – Бас штаб бастығына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
полиция генерал-лейтенанты
Е. Тұрғымбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
__________________________
2021 жылғы "___" _________

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого заместителя Главнокомандующего Национальной гвардией - начальника Главного штаба.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
генерал-лейтенант полиции
Е. Тургумбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
_______________________
"___" _________ 2021 года