"Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының бөлімшелерін байланыс құралдарымен, ұйымдастыру техникасымен, бағдарламалық қамтамасыз етумен, ақпаратты қорғаудың аппараттық және бағдарламалық құралдарымен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № 175 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 800 бұйрығы.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер органдарының бөлімшелерін байланыс құралдарымен, ұйымдастыру техникасымен, бағдарламалық қамтамсыз етумен, ақпаратты қорғаудың аппараттық және бағдарламалық құралдарымен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № 175 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22467 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер органдарының бөлімшелерін байланыс құралдарымен, ұйымдастыру техникасымен, бағдарламалық қамтылыммен, ақпаратты қорғаудың аппараттық және бағдарламалық құралдарымен жабдықтаудың заттай нормаларында:
реттік нөмірі 65-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
65.
Планшет
Дана
1
4
Әкімшілік құқық бұзушылықтар бойынша хаттамалар толтыру және ақпараттық жүйелерге қолжеткізу үшін. Оқу процесін қамтамасыз ету үшін. Пробация қызметтерінде есепте тұрған адамдарды бақылауды жүзеге асыру үшін.
Патрульдік полиция, көліктегі және метрополитендегі патрульдік полиция, көші-қон қызметі бөліністері, учаскелік полиция инспекторына, кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі инспекторға, қылмыстық-атқару жүйесінің пробация қызметі. Ішкі істер органдары білім беру мекемелерінің әрбір курсанты, магистранты, докторанты, профессорлық - оқытушылардың құрамына.
".
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитетіне Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде оның электрондық түрдегі қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін ресми жариялау және Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды;

"О внесении изменения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 марта 2021 года № 175 "Об утверждении натуральных норм снабжения средствами связи, организационной техникой, программным обеспечением, аппаратными и программными средствами защиты информации подразделений органов внутренних дел Республики Казахстан"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 23 декабря 2021 года № 800
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 марта 2021 года № 175 "Об утверждении натуральных норм снабжения средствами связи, организационной техникой, программным обеспечением, аппаратными и программными средствами защиты информации подразделений органов внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 22467) следующее изменение:
в Натуральных нормах снабжения средствами связи, организационной техникой, программным обеспечением, аппаратными и программными средствами защиты информации подразделений органов внутренних дел Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
строку, порядковый номер 65, изложить в следующей редакции:
"
65.
Планшет
Шт.
1
4
Для составления протоколов по административным правонарушениям и доступа к информационным системам. Для обеспечения учебного процесса. Для осуществления контроля за лицами, состоящими на учетах в службах пробации.
На одну штатную единицу наружной службы патрульной полиции, патрульной полиции на транспорте и метрополитене, подразделений миграционной службы, участкового инспектора полиции, инспектора по делам несовершеннолетних, службы пробации уголовно-исполнительной системы. На каждого курсанта, магистранта, докторанта профессорского-преподавательский состав организаций образования органов внутренних дел.
".
2. Комитету уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего приказа направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;

3) осы бұйрыққа қол қойылған күннен кейін жиырма жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі Е. Тұрғымбаев
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі
______________Е. Жамаубаев
2021 жылғы "____" ________

3) в течение двадцати рабочих дней после дня подписания настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Е. Тургумбаев
СОГЛАСОВАН
Министр финансов
Республики Казахстан
______________Е. Жамаубаев
"____" __________ 2021 года