Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 508 "2021-2023 жылдарға арналған Әйке ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 80 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихаттың "2021-2023 жылдарға арналған Әйке ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 508 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7964 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Әйке ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 83 062,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 262 мың теңге;
трансферттер түсімі - 80 800,9 мың теңге;
2) шығындар - 84 621,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 6 января 2021 года № 508 "Об утверждении бюджета Айкенского сельского округа на 2021–2023 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 15 сентября 2021 года № 80. Прекращено действие в связи с истечением срока
Айтекебийский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджета Айкенского сельского округа на 2021-2023 годы" от 6 января 2021 года № 508 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7964) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Айкенского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 83 062,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 262 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 80 800,9 тысяч тенге;
2) затраты - 84 621,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 558,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 558,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 558,7 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың хатшысы
Е. Б. Таңсықбаев

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 558,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 558,7 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1 558,7 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021.
Секретарь Айтекебийского
районного маслихата
Е. Б. Тансыкбаев