Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 6 қантардағы № 510 "2021–2023 жылдарға арналған Темірбек Жүргенов ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 109 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихаттың "2021-2023 жылдарға арналған Темірбек Жүргенов ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 6 қантардағы № 510 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7972 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Темірбек Жүргенов ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 194 055,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 554 мың теңге;
трансферттер түсімі – 172 501,8 мың теңге;

О внесении изменений в решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 6 января 2021 года № 510 "Об утверждении бюджета сельского округа Темирбека Жургенова на 2021-2023 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 26 ноября 2021 года № 109. Прекращено действие в связи с истечением срока
Айтекебийский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджета сельского округа Темирбека Жургенова на 2021-2023 годы" от 6 января 2021 года № 510 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7972) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджета сельского округа Темирбека Жургенова на 2021-2023 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 194 055,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 554 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 172 501,8 тысяч тенге;

2) шығындар – 195 085,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1029,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1029,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1029,5 мың теңге";
көрсетілген шешімдегі 1-қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

2) затраты – 195 085,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1029,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1029,5 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1029,5 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.