"2021-2023 жылдарға арналған Қызылбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 409 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қыркүйектегі № 70 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Қызылбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 409 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7891 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қызылбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 378,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 534 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 40 844,3 мың теңге;
2) шығындар – 43 378,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Кызылбулакского сельского округа на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 409
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 24 сентября 2021 года № 70. Прекращено действие в связи с истечением срока
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Об утверждении бюджета Кызылбулакского сельского округа на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 409 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7891) следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылбулакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих обьемах:
1) доходы – 43 378,3тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 534 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 40 844,3 тысяч тенге;
2) затраты – 43 378,3тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.