Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 544 "2021-2023 жылдарға арналған Қарғалы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 қыркүйектегі № 66 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қарғалы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 544 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №7987 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 174 201 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 434 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 163 702 мың теңге;
2) шығындар – 177 798,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -3 597,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 3 597,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 597,5 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Желтау ауылдық округі бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 142 257 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 567 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 136 690 мың теңге;
2) шығындар – 145 062,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -2 805,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 2 805,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2021 года № 544 "Об утверждении бюджетов сельских округов Каргалинского района на 2021-2023 годы
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 20 сентября 2021 года № 66. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Каргалинского района на 2021-2023 годы" от 6 января 2021 года № 544 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7987) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бадамшинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 174 201 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 434 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 65 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 163 702 тысяч тенге;
2) затраты – 177 798,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 597,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 597,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 597,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Желтауского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 142 257 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 567 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 136 690 тысяч тенге;
2) затраты – 145 062,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 805,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 805,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 805,2 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Кемпірсай ауылдық округі бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 772 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 341 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 29 431 мың теңге;
2) шығындар – 31 382,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -610,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 610,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 610,4 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Қосестек ауылдық округі бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 108 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 893 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 54 215 мың теңге;
2) шығындар – 57 493,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -385,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 385,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 385,4 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округі бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 896 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 42 316 мың теңге;
2) шығындар – 45 319,2 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 2 805,2 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Кемпирсайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 772 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 341 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 29 431 тысяч тенге;
2) затраты – 31 382,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -610,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 610,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 610,4 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Кос-Истекского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 108 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 893 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 54 215 тысяч тенге;
2) затраты – 57 493,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -385,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 385,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 385,4 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Ащылысайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 896 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 580 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 42 316 тысяч тенге;
2) затраты – 45 319,2 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 028,8 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8. 2021-2023 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округі бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 550 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 745 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 31 805 мың теңге;
2) шығындар – 33 826,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -276,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 276,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 276,8 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 11-1 тармақпен толықтырылсын:
"11-1. 2021 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттерінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттері түскені ескерілсін:
1) мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 10 949 мың теңге, оның ішінде:
Бадамша ауылдық округіне – 4 787 мың теңге;
Желтау ауылдық округіне – 1 626 мың теңге;
Кемпірсай ауылдық округіне – 108 мың теңге;
Қосестек ауылдық округіне – 2 216 мың теңге;
Ащылысай ауылдық округіне – 1 661 мың теңге;
Әлімбет ауылдық округіне – 551 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу ауылдық округтерінің әкімі аппараттарының шешімдері негізінде айқындалады.";
мынадай мазмұндағы 12-1 тармақпен толықтырылсын:
"12-1. 2021 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттерінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері түскені ескерілсін:
1) жергілікті атқарушы органдар мемлекеттік қызметшілерінің еңбегіне ақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге – 22 797 мың теңге, оның ішінде:
Бадамша ауылдық округіне – 3 622 мың теңге;
Желтау ауылдық округіне – 3 217 мың теңге;
Кемпірсай ауылдық округіне – 1 920 мың теңге;
Қосестек ауылдық округіне – 2 868 мың теңге;
Ащылысай ауылдық округіне – 4 003 мың теңге;
Әлімбет ауылдық округіне – 2 531 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 028,8 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Алимбетовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 550 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 745 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 31 805 тысяч тенге;
2) затраты – 33 826,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -276,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 276,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 276,8 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"11-1. Учесть в бюджетах сельских округов на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан на:
1) установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме – 10 949 тысяч тенге, в том числе:
Бадамшинскому сельскому округу – 4 787 тысяч тенге;
Желтаускому сельскому округу – 1 626 тысяч тенге;
Кемпирсайскому сельскому округу – 108 тысяч тенге;
Кос-Истекскому сельскому округу – 2 216 тысяч тенге;
Ащылысайскому сельскому округу – 1 661 тысяч тенге;
Алимбетовскому сельскому округу – 551 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решений аппаратов акимов сельских округов.";
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Учесть в бюджетах сельских округов на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на:
1) внедрение новой системы оплаты труда государственных служащих местных испонительных органов доплат к заработной плате работников в сумме – 22 797 тысяч тенге, в том числе:
Бадамшинскому сельскому округу – 3 622 тысяч тенге;
Желтаускому сельскому округу – 3 217 тысяч тенге;
Кемпирсайскому сельскому округу – 1 920 тысяч тенге;
Кос-Истекскому сельскому округу – 2 868 тысяч тенге;
Ащылысайскому сельскому округу – 4 003 тысяч тенге;
Алимбетовскому сельскому округу – 2 531 тысяч тенге;

Степной ауылдық округіне – 2 414 мың теңге;
Велихов ауылдық округіне – 2 222 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу ауылдық округтерінің әкімі аппараттарының шешімдері негізінде айқындалады.";
13 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"13. 2021 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттерінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері көзделсін:
1) аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер – 36 028 мың теңге, оның ішінде:
Бадамша ауылдық округіне – 10 282 мың теңге;
Желтау ауылдық округіне – 5 230 мың теңге;
Қосестек ауылдық округіне – 4 869 мың теңге;
Әлімбет ауылдық округіне – 7 490 мың теңге;
Ащылысай ауылдық округіне – 2 649 мың теңге;
Степной ауылдық округіне – 1 921 мың теңге;
Велихов ауылдық округіне – 2 373 мың теңге;
Кемпірсай ауылдық округіне – 1 214 мың теңге;
2) елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету – 12 681 мың теңге, оның ішінде:
Желтау ауылдық округіне – 11 370 мың теңге;
Степной ауылдық округіне – 1 311 мың теңге;";
3) елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру – 117 984 мың теңге, оның ішінде:
Бадамша ауылдық округіне – 50 914 мың теңге;
Желтау ауылдық округіне – 53 733 мың теңге;
Қосестек ауылдық округіне – 9 032 мың теңге;
Ащылысай ауылдық округіне – 1 616 мың теңге;
Степной ауылдық округіне – 2 689 мың теңге;
4) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету – 11 954 мың теңге, оның ішінде:
Ащылысай ауылдық округіне – 3 875 мың теңге;
Бадамша ауылдық округіне – 7 000 мың теңге;
Желтау ауылдық округіне – 1 079 мың теңге;
5) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу – 5 275 мың теңге, оның ішінде:
Степной ауылдық округіне – 1 658 мың теңге;
Қосестек ауылдық округіне – 1 787 мың теңге;
Кемпірсай ауылдық округіне – 1 830 мың теңге;
6) мемлекеттік органның күрделі шығыстары – 21 235 мың теңге, оның ішінде:
Бадамша ауылдық округіне – 20 655 мың теңге;
Желтау ауылдық округіне – 97 мың теңге;
Қосестек ауылдық округіне – 92 мың теңге;
Әлімбет ауылдық округіне – 68 мың теңге;
Ащылысай ауылдық округіне – 102 мың теңге;
Степной ауылдық округіне – 68 мың теңге;
Кемпірсай ауылдық округіне – 85 мың теңге;
Велихов ауылдық округіне – 68 мың теңге;

Степному сельскому округу – 2 414 тысяч тенге;
Велиховскому сельскому округу – 2 222 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решений аппаратов акимов сельских округов.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Предусмотреть в бюджетах сельских округов на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
1) услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа – 36 028 тысяч тенге, в том числе:
Бадамшинскому сельскому округу – 10 282 тысяч тенге;
Желтаускому сельскому округу – 5 230 тысяч тенге;
Кос-Истекскому сельскому округу – 4 869 тысяч тенге;
Алимбетовскому сельскому округу – 7 490 тысяч тенге;
Ащылысайскому сельскому округу – 2 649 тысяч тенге;
Степному сельскому округу – 1 921 тысяч тенге;
Велиховскому сельскому округу – 2 373 тысяч тенге;
Кемпирсайскому сельскому округу – 1 214 тысяч тенге;
2) обеспечение санитарии населенных пунктов – 12 681 тысяч тенге, в том числе:
Желтаускому сельскому округу – 11 370 тысяч тенге;
Степному сельскому округу – 1 311 тысяч тенге;
3) благоустройство и озеленение населенных пунктов в сумме – 117 984 тысяч тенге, в том числе:
Бадамшинскому сельскому округу – 50 914 тысяч тенге;
Желтаускому сельскому округу – 53 733 тысяч тенге;
Кос-Истекскому сельскому округу – 9 032 тысяч тенге;
Ащылысайскому сельскому округу – 1 616 тысяч тенге;
Степному сельскому округу – 2 689 тысяч тенге;
4) обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах в сумме – 11 954 тысяч тенге, в том числе:
Ащылысайскому сельскому округу – 3 875 тысяч тенге;
Бадамшинскому сельскому округу – 7 000 тысяч тенге;
Желтаускому сельскому округу – 1 079 тысяч тенге;
5) капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах в сумме – 5 275 тысяч тенге, в том числе:
Степному сельскому округу – 1 658 тысяч тенге;
Кос-Истекскому сельскому округу – 1 787 тысяч тенге;
Кемпирсайскому сельскому округу – 1 830 тысяч тенге;
6) капитальные расходы государственного органа – 21 235 тысяч тенге, в том числе:
Бадамшинскому сельскому округу – 20 655 тысяч тенге;
Желтаускому сельскому округу – 97 тысяч тенге;
Кос-Истекскому сельскому округу – 92 тысяч тенге;
Алимбетовскому сельскому округу – 68 тысяч тенге;
Ащылысайскому сельскому округу – 102 тысяч тенге;
Степному сельскому округу – 68 тысяч тенге;
Кемпирсайскому сельскому округу – 85 тысяч тенге;
Велиховскому сельскому округу – 68 тысяч тенге;

7) елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру – 5 300 мың теңге, оның ішінде:
Кемпірсай ауылдық округіне – 0 теңге;
Ащылысай ауылдық округіне – 1 300 мың теңге;
Велихов ауылдық округіне – 4 000 мың теңге;
8) елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру – 2 187 мың теңге, оның ішінде:
Бадамша ауылдық округіне – 1 960 мың теңге;
Қосестек ауылдық округіне – 19 мың теңге;
Ащылысай ауылдық округіне – 46 мың теңге;
Степной ауылдық округіне – 162 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу ауылдық округтерінің әкімі аппараттарының шешімдері негізінде айқындалады.".

7) организацию водоснабжения населенных пунктов – 5 300 тысяч тенге, в том числе:
Кемпирсайскому сельскому округу – 0 тенге;
Ащылысайскому сельскому округу – 1 300 тысяч тенге;
Велиховскому сельскому округу – 4 000 тысяч тенге;
8) на освещение улиц в населенных пунктах – 2 187 тысяч тенге, в том числе:
Бадамшинскому сельскому округу – 1 960 тысяч тенге;
Кос-Истекскому сельскому округу – 19 тысяч тенге;
Ащылысайскому сельскому округу – 46 тысяч тенге;
Степному сельскому округу – 162 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решений аппаратов акимов сельских округов.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 қыркүйектегі № 66 шешіміне
1 қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 544 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Бадамша ауылдық округі бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата С. Аманжолов
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 20 сентября 2021 года № 66
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 6 января 2021 года № 544
Бюджет Бадамшинского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы