Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 419 "2021-2023 жылдарға арналған Жиренқопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 қыркүйектегі № 79 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ
1. Қобда аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Жиренқопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 419 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7986 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жиренқопа ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –20 582,3мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1013 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі - 19 569,3 мың теңге;
2) шығындар - 20 875,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 5 января 2021 года № 419 "Об утверждении бюджета Жиренкопинского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 16 сентября 2021 года № 79. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 5 января 2021 года № 419 "Об утверждении бюджета Жиренкопинского сельского округана 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7986) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жиренкопинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы -20 582,3тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1013тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов -19 569,3тысяч тенге;
2) затраты -20 875,2тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 292,9 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
маслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев

5) дефицит (профицит) бюджета -- 0тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов - 0тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 292,9 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев