Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 419 "2021-2023 жылдарға арналған Жиренқопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қарашадағы № 101 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Жиренқопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 419 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7986 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 5 января 2021 года № 419 "Об утверждении бюджета Жиренкопинского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 15 ноября 2021 года № 101. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 5 января 2021 года № 419 "Об утверждении бюджета Жиренкопинского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7986) следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.