Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 564 "2021–2023 жылдарға арналған Жақсымай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 шілдедегі № 71 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған Жақсымай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 564 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7960 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған Жақсымай ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89 487 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 969 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 86 518 мың теңге;
2) шығындар – 90 250,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -763,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 763,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2020 года № 564 "Об утверждении бюджета Жаксымайского сельского округа на 2021–2023 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 13 июля 2021 года № 71. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджета Жаксымайского сельского округа на 2021–2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 564 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7960) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жаксымайского сельского округа на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 89 487 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 969 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 0 тенге;
2) затраты – 90 250,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -763,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 763,8 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 763,8 мың теңге.";
5–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған Жақсымай ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 38 398 мың тенге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған соммаларын бөлу Жақсымай ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 763,8 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в бюджете Жаксымайского сельского округа на 2021 год поступления целевыхо текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 38 398 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Жаксымайского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.