Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 566 "2021–2023 жылдарға арналған Қайыңды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 шілдедегі № 73 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихаттың "2021–2023 жылдарға арналған Қайыңды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 566 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7946 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған Қайыңды ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдрде бекітілсін:
1) кірістер – 36 503 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1517 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 452 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансфертер түсімдері – 34 534 мың теңге;
2) шығындар – 37 090,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -587,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 587,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2020 года № 566 "Об утверждении бюджета Каиндинского сельского округа на 2021–2023 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 13 июля 2021 года № 73. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджета Каиндинского сельского округа на 2021–2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 566 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7946) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Каиндинского сельского округа на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 503 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 517 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 452 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 34 534 тысяч тенге;
2) затраты – 37 090,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -587,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 587,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 587,5 мың теңге.";
5–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған Қайыңды ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 9 165 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Қайыңды ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 587,5 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в бюджете Каиндинского сельского округа на 2021 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 9 165 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Каиндинского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.