Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 568 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 қазандағы № 102 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 568 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7947 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған Темір қаласы бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 819 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 363 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 269 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 62 187 мың теңге;
2) шығындар – 68 945,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -126,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 126,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 126,2 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2020 года № 568 "Об утверждении бюджета города Темира на 2021–2023 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 13 октября 2021 года № 102. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджета города Темира на 2021–2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 568 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7947) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Темира на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 819 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 363 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 269 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 62 187 тысяч тенге;
2) затраты – 68 945,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -126,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 126,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 126,2 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

"5. 2021 жылға арналған Темір қаласы бюджетіне аудандық бюджеттен 10 494 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Темір қаласы әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Шаимов

"5. Учесть в бюджете города Темира на 2021 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 10 494 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима города Темира.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов