Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 571 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 қарашадағы № 122 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 571 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7956 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 761 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 62 251 мың теңге;
2) шығындар – 76 062,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1301,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1301,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1301,3 мың теңге.";
4-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. 2021 жылға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 10 922 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Саркөл ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2020 года № 571 "Об утверждении бюджета Саркульского сельского округа на 2021–2023 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 ноября 2021 года № 122. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2020 года № 571 "Об утверждении бюджета Саркульского сельского округа на 2021–2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7955) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новый редакции:
"1. Утвердить бюджет Саркульского сельского округа на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 761 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 62 251 тысяч тенге;
2) затраты – 76 062,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1301,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
1301,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1301,3 тысяч тенге.";
пункт 4-1 изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть в бюджете Саркульского сельского округа на 2021 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 10 922 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Саркульского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.