Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 11 қазандағы № 184 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 17 бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4 тармағына, 71-1 бабының 2 тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес Темір ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "RАМСО Oil Shubar" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Жақсымай, Кеңестуы және Шұбарқұдық ауылдық округтері жерінен пайдалы қазбаларды барлау үшін жалпы көлемі 2445 гектар жер учаскелерін жер пайдаланушылардан алып қоймай, 2022 жылдың 1 қарашасына дейінге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Темір ауданы бойынша жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны ресми жариялауға жіберуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Темір ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір ауданының әкімі С. Аманбаев

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Темирского района Актюбинской области от 11 октября 2021 года № 184. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 и пунктом 2 статьи 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Темирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитутна земельные участки находящиеся на территории Жаксымайского, Шубаркудыкского и Кенестуского сельских округов Темирского района Актюбинской области для разведки полезных ископаемых товариществом с ограниченной ответственностью "RАМСО OilShubar" без изъятия у землепользователей земельных участков общей площадью 2445 гектарсроком до1 ноября 2022 года,согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений по Темирскому району" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование.
2) размещение настоящего постановления на интернет ресурсе акимата Темирского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Темирского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Темирского района С. Аманбаев