Ойыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 70 "Ойыл ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 қыркүйектегі № 81 шешімі
Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 70 "Ойыл ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ойыл ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Ойыл ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспары, осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы: С. Ғ. Займолдин

О внесении изменений в решение Уилского районного маслихата от 27 августа 2021 года № 70 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по Уилскому району на 2020-2021 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 16 сентября 2021 года № 81
Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 27 августа 2021 года № 70 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по Уилскому району на 2020-2021 годы следующие изменения:
заголовок решения изложить в следующей редакции:
"Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по Уилскому району на 2021-2022 годы";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемый план по управлению пастбищами и их использованию по Уилскому району на 2021-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Сектетарь районного маслихата: С. Г. Займолдин