Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 8 сәуірдегі № 83 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17 бабының 1-1) тармақшасына, 69 бабының 4 тармағына және 71-1 бабының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "MIR INVEST GROUP" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі геологиялық барлау жұмыстарын жүргізу үшін, Хромтау ауданы Қопа ауылдық округі аумағында орналасқан, пайдаланушылардан алып қоймай, қауымдық сервитуты белгіленсін.
2. Геологиялық барлау жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдаланған кезде "MIR INVEST GROUP" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.
3. "Ақтөбе облысының Хромтау аудандық ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) Осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Хромтау ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Хромтау ауданы әкімінің орынбасары С. Жаконовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2021 жылғы 8 сәуірден бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі: А. Бекет

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 8 апреля 2021 года № 83
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 и статьей 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Товариществу с ограниченной ответственностью "MIR INVEST GROUP" установить публичный сервитут для проведения геологоразведочных работ расположенный на территории Копинского сельского округа Хромтауского района, без изъятия у пользователей.
2. Предоставление земельного участка для проведения геологоразведочных работ при использовании товариществу с ограниченной ответственностью "MIR INVEST GROUP" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан.
3. "Развитие сельского хозяйства Хромтауского района Актюбинской области и государственное учреждение "Отдел земельных отношений" в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Хромтауского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Хромтауского района С. Жаконова
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 8 апреля 2021 года.
Аким района: А. Бекет