Хромтау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 сәуірдегі № 89 "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 23 шілдедегі № 178 қаулысы
"Қауымдық сервитут белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына және "ERG Exploration" акционерлік қоғамының қатынас хаты негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Хромтау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 сәуірдегі № 89 "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" қаулысының 1, 2 тармағындағы "ERG Exploration" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі деген сөздер "ERG Exploration" акционерлік қоғамы деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Хромтау ауданы әкімінің орынбасары С. Жаконовке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2021 жылғы 23 шілдеден бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі: А. Бекет

О внесении изменений в постановление Акимата Хромтауского района 19 апреля 2021 года № 89 "Об установлении публичного сервитута"
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 23 июля 2021 года № 178
На основании статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года" О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан и письма о взаимоотношениях акционерного общества "ERG Exploration", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В пункте 1, 2 постановления акимата Хромтауского района от 19 апреля 2021 года № 89 "Об установлении публичного сервитута" слова товарищество с ограниченной ответственностью "ERG Exploration" заменить словами акционерное общество "ERG Exploration".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Хромтауского района С. Жаконова
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и распространяется на правоотношения, возникшие с 23 июля 2021 года.
Аким района: А. Бекет