Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 621 "2021-2023 жылдарға арналған Тоғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 қарашадағы № 131 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Тоғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 621 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7878 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Тоғыз ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 39564,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1214,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 38350,9 мың теңге;
2) шығындар – 40381,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -816,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 816,1 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 816,1 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 621 "Об утверждении бюджета Тогызского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 23 ноября 2021 года № 131. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года "Об утверждении бюджета Тогызского сельского округа на 2021-2023 годы" № 621 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7878) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тогызского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39564,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1214,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 38350,9 тысяч тенге;
2) затраты - 40381,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -816,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 816,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 816,1 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

"5. 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 20557,9 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттің сомасын бөлу Тоғыз ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев

"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2021 год из районного бюджета текущий целевой трансферт в сумме 20557,9 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Тогызского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев