Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 622 "2021-2023 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 қарашадағы № 132 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" № 622 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7877 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 32668,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1240,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 31428,0 мың теңге;
2) шығындар – 33216,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -548,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 548,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 548,3 мың теңге.".
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 605 шешіміне сәйкес аудандық бюджеттен Шалқар ауылдық округ бюджетіне мынадай ағымдағы нысаналы тарнсферттер бөлінгені ескерілсін:
ағымдағы шығындарға - 7865,0 мың теңге;
елді мекендерді көркейтуге – 1579,0 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Шалқар ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады."

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской областиот 29 декабря 2020 года № 622 "Об утверждении бюджета Шалкарского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 23 ноября 2021 года № 132. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года "Об утверждении бюджета Шалкарского сельского округа на 2021-2023 годы" № 622 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7877) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шалкарского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32668,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1240,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления трансфертов - 31428,0 тысяч тенге;
2) затраты - 33216,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -548,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 548,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 548,3 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. В соответствии с решением Шалкарского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №605 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2021-2023 годы" учесть в бюджета Шалкарского сельского округа на 2021 год из районного бюджета следующие целевые текущие трансферты:
на текущие расходы – 7865,0 тысяч тенге;
на благоустройство населенных пунктов – 1579,0 тысяч тенге.
Распределение сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании решения акима Шалкарского сельского округа";

5-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. Ауылдық округтің 2021 жылға арналған бюджетіне облыстық бюджеттен жергілікті атқарушы органның мемлекеттік қызметшілеріне еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге 7684,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев

пункт 5-1 изложить в новой редакции:
"5-1. Предусмотреть в бюджете Шалкарского сельского округа на 2021 год из областного бюджета текущий целевой трансферт в сумме 7684,0 тысяч тенге на внедрение новой системы оплаты труда государственных служащих.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев