Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп – қарау негізінде Текелі қаласы бойынша жайылымайналымдарының схемасын бекіту туралы
Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 – бабына және 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9 – бабы 1 - армағының 3) тармақшасына сәйкес, Текели қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп – қарау негізінде Текелі қаласы бойынша жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е. Мырзабекке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді.
Текелі қаласының әкімі Б. Молдахметов
Текелі қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 337 қаулысына қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп – қарау негізінде Текелі қаласы бойынша жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов по городу Текели на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата города Текели Алматинской области от 13 декабря 2021 года № 337
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат города Текели ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы пастбищеоборотов по городу Текели на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Мырзабек Е.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Текели Б. Молдахметов
Приложение к постановлению акимата № 337 от 3 декабря 2021 года
Схема пастбищеоборотов по городу Текели на основании геоботанического обследования пастбищ