Іле аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 шілдедегі № 10-35 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес, Іле аудандық маслихаты ШЕШТІ:
1. Іле аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Іле аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 10 ақпандағы № 28-132 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2615 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) "Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Іле аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 28-132 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2740 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы А. Иманбеков

О признании утратившими силу некоторых решений Илийского районного маслихата
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 9 июля 2021 года № 10-35
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Илийского районного маслихата:
1) "Об утверждении Регламента Илийского районного маслихата" от 10 февраля 2014 года № 28-132 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2615);
2) "О внесении дополнений в решение Илийского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 28-132 "Об утверждении Регламента Илийского районного маслихата" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2740).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности секретаря Илийского районного маслихата А. Иманбеков