Қарасай ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 тамыздағы № 10-4 шешімі
"Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 8- бабының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатының "Ауылшаруашылығы, көгалдандыру, сауда, қоршаған ортаны қорғау, экология, жерді және табиғи ресурстарды тиімді пайдалану жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс 10-шы сессиясының төрағасы Б. Айнабеков
Қарасай аудандық маслихатының 2021 жылғы "26" тамыз "Қарасай ауданы бойынша 2021-2022жылдарға арналған жайлымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын басқару туралы" №10-4 шешіміне 1-қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында жайлымдардың орналасу схемасы (картасы)
Қарасай аудандық маслихатының 2021 жылғы "26"тамыз "Қарасай ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайлымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын басқару туралы" №10-4 шешіміне 2-қосымша
Жайылым айналымдарының қолайлы схемасы
Қарасай аудандық маслихатының 2021жылғы "26"тамыз "Қарасай ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайлымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын басқару туралы" №10-4 шешіміне 3-қосымша
Жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы жəне ішкі шекараларымен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы
Қарасай аудандық маслихатының 2021 жылғы "26"тамыз "Қарасай ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайлымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын басқару туралы" №10-4 шешіміне 4-қосымша
Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сəйкес жасалған су көздеріне (көлдерге,өзендерге, тоғандарға, апандарға,суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қолжеткізу схемасы
Қарасай аудандық маслихатының 2021жылғы "26" тамыз "Қарасай ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайлымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын басқару туралы" №10-4 шешіміне 5-қосымша
Жайылымы жоқ жеке жəне (немесе) заңды тұлғалардың ауылшаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу жəне оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы

Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по Карасайскому району на 2021-2022 годы
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 26 августа 2021 года № 10-4
В соответствии с подпунктом 1) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года" О пастбищах " Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. План по управлению пастбищами и их использованию по Карасайскому району на 2021-2022 годы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 утвердить согласно приложениям.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "по сельскому хозяйству, озеленению, торговле, охране окружающей среды, экологии, рациональному использованию земель и природных ресурсов".
Председатель 10-й сессии внеочередного районного маслихата Б.Айнабеков
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата № 10-4 от "26" августа 2021 года "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Карасайскому району на 2021-2022 годы"
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Приложение 2 к решению Карасайского районного маслихата №10-4 от "26" августа 2021 года "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Карасайскому району на 2021-2022 годы"
Приемлемые схемы пастбищеоборотов
Приложение 3 к решению Карасайского районного маслихата №10-4 от "26" августа 2021 года "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Карасайскому району на 2021-2022 годы"
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры
Приложение 4 к решению Карасайского районного маслихата №10-4 от "26" августа 2021 года "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Карасайскому району на 2021-2022 годы"
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам) составленную согласно норме потребления воды
Приложение 5 к решению Карасайского районного маслихата №10-4 от "26" августа 2021 года "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Карасайскому району на 2021-2022 годы"
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища

Қарасай аудандық маслихатының 2021 жылғы "26" тамыз "Қарасай ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайлымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын басқару туралы" №10-4 шешіміне 6-қосымша
Ауыл,ауылдық округ маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке жəне (немесе) заңды тұлғалардың ауылшаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Қарасай аудандық маслихатының 2021жылғы "26" тамыз "Қарасай ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайлымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын басқару туралы" №10-4 шешіміне 7-қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Жылдар
Жайылымға малдарды айдан шығару және жайлымнан
қайтару мерзімі
Көктем
Жаз
Күз
Қыс
2021
Наурыздың ІІ-ші он күндігінен
Мамырдың ІІ-ші он күндігіне дейін
Мамырдың ІІ-ші он күндігінен
Қазанның ІІ-ші он күндігіне дейін
Қазанның ІІ-ші он күндігінен
Қарашаның ІІІ-ші он күндігіне дейін
Қарашаның ІІІ-ші он күндігінен
Наурыздың ІІ-ші он күндігіне дейін
2022
Наурыздың ІІ-ші он күндігінен
Мамырдың ІІ-ші он күндігіне дейін
Мамырдың ІІ-ші он күндігінен
Қазанның ІІ-ші он күндігіне дейін
Қазанның ІІ-ші он күндігінен
Қарашаның ІІІ-ші он күндігіне дейін
Қарашаның ІІІ-ші он күндігінен
Наурыздың ІІ-ші он күндігіне дейін

Приложение 6 к решению Карасайского районного маслихата №10-4 от "26" августа 2021 года "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Карасайскому району на 2021-2022 годы"
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными при городе районного значения, поселке, селе, сельском округе
Приложение 7 к решению Карасайского районного маслихата №10-4 от "26" августа 2021 года "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Карасайскому району на 2021-2022 годы"
Календарный график по использованию пастбищ, устанавливающий сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйственных животных
Годы
Сроки перегона скота на пастбищах и возврата скота от пастбища и возврата скота
от пастбища
Весна
Лето
Осень
Зима
2021
от ІІ декады марта
до ІІ-декады мая
от ІІ декады мая
до ІІ-декады октября
от ІІ декады октября
до ІІІ-декады ноября
от ІІ декады ноября до ІІ-декады марта
2022
от ІІ декады марта
до ІІ-декады мая
от ІІ декады мая
до ІІ-декады октября
от ІІ декады октября
до ІІІ-декады ноября
от ІІ декады ноября до ІІ-декады марта