Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 81-380 "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қарашадағы № 17-70 шешімі
Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 81-380 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5866 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 32 978 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 591 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 27 387 мың теңге;
2) шығындар 37 302 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 324 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 324 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 324 мың теңге.";
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 44 030 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 862 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 36 168 мың теңге;
2) шығындар 47 392 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 3 362 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 362 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 362 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 8 января 2021 года № 81-380 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2021-2023 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 22 ноября 2021 года № 17-70
Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 81-380 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5866) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 32 978 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 591 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 27 387 тысяч тенге;
2) затраты 37 302 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4324 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4324 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4324 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Кайнарского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 44 030 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 862 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 36 168 тысяч тенге;
2) затраты 47 392 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3362 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3362 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3362 тысячи тенге.";

"3. 2021-2023 жылдарға арналған Қақпақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 39 119 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 999 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 30 120 мың теңге;
2) шығындар 41 818 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 699 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 699 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 699 мың теңге.";
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Қарасаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 100 032 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 130 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 94 902 мың теңге;
2) шығындар 102 311 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 279 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 279 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 279 мың теңге.";
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 312 712 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19 491 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 293 221 мың теңге;
2) шығындар 313 119 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

"3. Утвердить бюджет Какпакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 39 119 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 999 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 30 120 тысяч тенге;
2) затраты 41 818 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2699 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2699 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2699 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Карасазского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 100 032 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 130 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 94 902 тысячи тенге;
2) затраты 102 311 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2279 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2279 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2279 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Нарынкольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 312 712 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 491 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 293 221 тысяча тенге;
2) затраты 313 119 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 638 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 638 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихатының хатшысы Е. Кудабаев

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3638 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3638 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Райымбекского районного маслихата Е.Кудабаев

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қараша № 17-70 шешіміне 2-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы "8" қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 81-380 шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Райымбекского районного маслихата от 22 ноября 2021 года № 17-70
Приложение 4 к решению Райымбекского районного маслихата от 8 января 2021 года № 81-380 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2021-2023 годы"
Бюджет Кайнарского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы