"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі жауапты хатшысы міндетін атқарушының 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 514 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі аппарат Басшысының 2021 жылғы 8 ақпандағы № 32 бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі аппарат Басшысының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 531 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі аппарат Басшысының 31.12.2021 № 531 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 65-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі жауапты хатшысы міндетін атқарушының 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 514 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарында:
"Мемлекеттік құпияларды қорғау және жұмылдыру жұмыстары басқармасы" деген бөлімде:
"Мемлекеттік құпияларды қорғау және жұмылдыру жұмыстары басқармасының басшысы, С-3 санаты, 18-1" тарауында:
функционалдық міндеттері деген жолдағы "жауапты хатшысына" деген сөздер "аппарат басшысына" деген сөздермен ауыстырылсын":
"Қоғаммен байланыс департаменті" бөлімінде:
"Қоғаммен байланыс департаментінің директоры, С-1 санаты, 21-1" тарауында:
функционалдық міндеттері деген жолдағы "жауапты хатшының" деген сөздер "аппарат басшысының" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Кадр қызметі басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты қабылдаған күнінен бастап күнтізбелік он күннің ішінде қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі оның көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

О внесении изменений в приказ исполняющей обязанности ответственного секретаря Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 сентября 2019 года № 514 "Об утверждении квалификационных требований к административным должностям корпуса "Б" Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан"
Приказ Руководителя аппарата Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 8 февраля 2021 года № 32. Отменен приказом Руководителя аппарата Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 31 декабря 2021 года № 531.
Сноска. Отменен приказом Руководителя аппарата Министерства труда и социальной защиты населения РК от 31.12.2021 № 531 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющей обязанности ответственного секретаря Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 сентября 2019 года № 514 "Об утверждении квалификационных требований к административным должностям корпуса "Б" Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в квалификационных требованиях к административным государственным должностям корпуса "Б" Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан:
в разделе "Управление защиты государственных секретов и мобилизационной работы":
в главе "Руководитель управления защиты государственных секретов и мобилизационной работы, категория С-3, 18-1":
в строке "функциональные обязанности" слова "Ответственному секретарю" заменить словами "руководителю аппарата":
в разделе "Департамент по связям с общественностью":
в главе "Директор Департамента по связям с общественностью, категория С-1, 21-1":
в строке "функциональные обязанности" слова "ответственного секретаря" заменить словами "руководителя аппарата".
2. Управлению кадровой службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней после дня принятия настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы бұйрықты қабылдаған күнінен бастап күнтізбелік он күннің ішінде Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аппарат басшысы А. Құрманғалиева

2) в течение десяти календарных дней после дня принятия настоящего приказа его размещение на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Руководитель аппарата А. Курмангалиева