"2021-2023 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы №78-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 14-2 шешімі
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы №78-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4883 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) Жалғызтөбе ауылдық округі 2021 жылға:
кірістер – 48314 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6119 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42195 мың теңге;
шығындар – 48498 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – -184 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 184 мың теңге;
2) Дихан ауылдық округі 2021 жылға:
кірістер – 237636 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7541 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 230066 мың теңге;
шығындар – 237906 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – -270 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 270 мың теңге;
3) Мырзатай ауылдық округі 2021 жылға:
кірістер – 35400 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6605 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28795 мың теңге;
шығындар – 36537 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – -1137 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1137 мың теңге;

О внесений изменений в решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года №78-2
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 28 сентября 2021 года № 14-2
Байзакский районный маслихат Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 29 декабря 2020 года №78-2 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4883) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) Жалгызтюбинский сельский округ на 2021 год:
доходы – 48314 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6119 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 42195 тысячи тенге;
затраты – 48498 тысячи тенге;
чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
дефицит бюджета (профицит) – -184 тысячи тенге;
финансирование дефицита бюджета (профицита) – 184 тысячи тенге;
2) Диханский сельский округ на 2021 год:
доходы – 237636 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7541 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 29 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 230066 тысячи тенге;
затраты – 237906 тысячи тенге;
чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
дефицит бюджета (профицит) – -270 тысячи тенге;
финансирование дефицита бюджета (профицита) – 270 тысячи тенге;
3) Мырзатайский сельский округ на 2021 год:
доходы – 35400 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6605 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 28795 тысячи тенге;
затраты – 36537 тысячи тенге;
чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – -1137 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1137 тысячи тенге;
дефицит бюджета (профицит) – 0 тысячи тенге;
финансирование дефицита бюджета (профицита) – 0 тысячи тенге;