"2021-2023 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №72-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 шілдедегі № 6-2 шешімі
ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №72-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4862 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
"1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1.2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1.1. Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 304 170 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 562 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 283 608 мың теңге;
2) шығындар – 313 850 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 680 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 680 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 680 мың теңге.
1.2. Бірлік ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 49 709 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 689 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 46 020 мың теңге;
2) шығындар – 53 202 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 493 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 493 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2021–2023 годы" от 22 декабря 2020 года №72-2
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 13 июля 2021 года № 6-2
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2021-2023 годы" от 22 декабря 2020 года №72-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4862) следующие изменения:
"Пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1.1. По Мойынкумскому сельскому округу:
1) доходы – 304 170 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 562 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 283 608 тысяч тенге;
2) затраты – 313 850 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 680 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 680 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 680 тысяч тенге.
1.2. По Берликскому сельскому округу:
1) доходы –49 709 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 689 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 020 тысяч тенге;
2) затраты – 53 202 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 493 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 493 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Мойынқұм аудандық
мәслихат хатшысының м.у.а А. Қалыбаева
Мойынқұм аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
13 шілдедегі №6-2 шешіміне
1 қосымша
Мойынқұм аудандық
мәслихатының 2020 жылғы

Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
В.и.о Секретаря Мойынкумского
районного маслихата А. Қалыбаева
Приложение к 1 решению
Мойынкумского районного
маслихата от 13 июля 2021 года
№6-2
Приложение 1 к решению
Мойынкумского районного