2022-2024 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14-4 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1. Құлан ауылдық округі бойынша:
1.1. Құлан ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 295123 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 84959 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 467 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 209697 мың теңге;
2) шығындар – 302192 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -7069 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 7069 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 7069 мың теңге.
1.2. Луговой ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 209890 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25385 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 286 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 184219 мың теңге;
2) шығындар – 212922 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -3032 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3032 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 3032 мың теңге.
1.3. Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 72389 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7918 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 64471 мың теңге;

О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2022-2024 годы
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 30 декабря 2021 года № 14-4
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1.1. По Куланскому сельскому округу:
1) доходы - 295123 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 84959 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 467 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 209697 тысяч тенге;
2) затраты – 302192 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -7069 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 7069 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 7069 тысяч тенге.
1.2. По Луговскому сельскому округу:
1) доходы - 209890 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25385 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 286 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 184219 тысяч тенге;
2) затраты – 212922 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -3032 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 3032 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 3032 тысяч тенге.
1.3. По Акбулакскому сельскому округу:
1) доходы - 72389 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7918 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64471 тысяч тенге;

2) шығындар – 37556 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4)қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -213 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 213 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 213 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 08.12.2022 № 30-4 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінің атқарылу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар көзделмеген.

2) затраты – 37556 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - 213 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 213 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 213 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 08.12.2022 № 30-4 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Бюджетные программы, не подлежащие секвестру в процессе исполнения бюджета сельских округов на 2022 год не предусмотрены.

3. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған нысаналы даму және нысаналы ағымдағы трансферттер сомалары ескерілсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тұрар Рысқұлов аудандық
мәслихат хатшысы Е. Абуталипов
Т.Рысқұлов аудандық
мәслихаттың 2021 жылғы
30 желтоқсандағы №14-4
шешіміне 1- қосымша
2022 жылға арналған Құлан ауылдық округінің бюджеті

3. В бюджете сельских округов на 2022 год учесть суммы целевых трансфертов на развитие и целевых текущих трансфертов, предусмотренных за счет средств районного бюджета.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата
района Турара Рыскулова Е. Абуталипов
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№14-4 от 30 декабря 2021 года
Бюджет сельского округа Кулан на 2022 год